Valitsus moodustas koroonaviiruse leviku tõkestamiseks valdkonnaülese töörühma

Tanel Kiik

Tallinn, Stenbocki maja, 27. veebruar 2020 – Valitsus sai tänasel kabinetinõupidamisel ülevaate koroonaviiruse COVID-19 seotud olukorrast ning otsustas moodustada tippjuhtide töörühma, kes valdkonnaüleselt koordineerib riigi edasisi tegevusi ning esitab valitsusele vajalike abinõude ettepanekud.

Tippjuhtide töörühma juhib sotsiaalminister Tanel Kiik, sinna kuuluvad sotsiaalministeeriumi, siseministeeriumi, välisministeeriumi, haridus- ja teadusministeeriumi, kultuuriministeeriumi, kaitseministeeriumi ja rahandusministeeriumi  kantslerid või asekantslerid.

„Viiruse tõkestamisel on kõige olulisem kiire infovahetus erinevate ametkondade vahel ning tasakaalustatud, tõenduspõhise info ja käitumisjuhiste jagamine elanikkonnale,“ rõhutas sotsiaalminister Tanel Kiik. „Loodav töörühm tagab, et ametkondade info jõuaks kõige kiiremal viisil valitsuseni ning sellest teadmisest sünniks operatiivsed ja pädevad valitsuse otsused.“

Lisaks viiruse leviku tõkestamiseks vajalike meetmete ettepanekutele peab töörühm lähiajal valitsusele esitama ka ettepanekud riigipiiril rakendatavate abinõude kohta.

2 kommentaari
  1. Mida 1 aasta ago
    Reply

    te jokutate, kohe piir kinni! Välja tohib lasta kõiki, sisse mitte ühtki. Või valitsusel on ükskõik inimeleudest, tähtsam on papp? Kui unelmatest ärkate, on hilja.

  2. Elmer Hill 1 aasta ago
    Reply

    Alles see poju klähvis ajakirjanduses, et pole mingit ohtu ega probleemi, ollake viiruseks valmis.Nüüd on poisikesel teised laulud.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.