Logo
25. aprill 2018
16 (1097)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

IRL-i juhiks sai Helir-Valdor Seeder

Kn,      17. mai 2017

Isamaa ja Res Publica suurkogu otsustas, et erakonna juhtimise võtab Margus Tsahknalt üle IRL-i volikogu esimees Helir-Valdor Seeder, kes saavutas 322 häälega võidu sotsiaalkaitseminister Kaia Iva 304 hääle ees. Lisaks uuele esimehele valis IRL-i suurkogu veel kolm aseesimeest ja 20 eestseisuseliiget.

 

Kuigi kumbki esimehekandidaat ei söandanud kampaania ja valimiste ajal avalikustada, missuguseid eesmärke soovivad nad valitsuses läbi viia, leian, et tugeva koalitsiooni püsimiseks peame jätkama ühises vaimus,“ sõnas Riigikogu asespiiker Enn Eesmaa (KE] Delfi vahendusel. Ta lisas, et Seeder on IRL-ile tugev juht, kes kõikide ootuste kohaselt viib erakonna praegu valitsevast seisakust välja.

Varasemad kohalike omavalitsuste valimised on näidanud, et madalat toetust omanud erakonnad võivad valimispäeval saada toetajaskonna hüppelise kasvu, kuid selleks vajab erakond tugevat liidrit,“ tõdes Eesmaa, kinnitades omalt poolt, et uus esimees on ennast liidrina korduvalt tõestanud nii IRL-i volikogu esimehena kui ka põllumajandusministrina mõlemas Ansipi valitsuses.

Kn

 Viimati muudetud: 17.05.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail