Logo
21. märts 2018
11 (1092)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Noored poliitikud võistlesid mälumängus

Kn,      07. märts 2018

Poliitiliste noortekogude esindajad Keskerakonnast, Reformierakonnast, Isamaa ja Res Publica Liidust, Sotsiaaldemokraatlikust Erakonnast ning Rohelistest selgitasid välja parimate teadmistega noorpoliitikuid.

 

 

Poliitnoored võtsid omavahel mõõtu Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud mälumängus. Parimateks mälumänguriteks osutusid noored sotsiaaldemokraadid, kelle võistkonda kuulusid Barbara Brigita Oja, Joosep Vimm ja Madis Roodla.

„Oleme seisukohal, et poliitilised noortekogud peavad olema pidevas kontaktis ja omavahel suhtlema. Tegemist on järgmise põlvkonna poliitikutega, kelle omavaheline koostöö on ainult tervitatav. Kuid aeg-ajalt tuleb omavahel ka konkureerida. Seekord otsustasime noored joonele seada mälumängus ning mängu peateemaks sobis EV100. On rõõm tõdeda, et üritus kulges edukalt. Loodame siiralt, et sellest võiks välja kujuneda traditsioon, kuhu tulevikus kaasatakse ka nüüd puudunud noorteorganisatsioonid,“ selgitasid võistluse korraldajad Jaan Männik ja Aleksandra Pavlova.

Võidukale noorsotside tiimile järgnes tihedas heitluses Kesknoorte võistkond ning kolmandale kohale platseerus Reforminoorte esindus. Medalikolmikust jäid napilt välja IRL-i ja Roheliste esindajad.

 

 Viimati muudetud: 07.03.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail