Logo
14. märts 2018
10 (1091)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Ministrid ja riigikogulased kuulasid viljandlaste ideid

AIVAR JARNE,      07. märts 2018

Keskerakonna üritusel sarjast „101 rahvakohtumist“, mis toimus 27. veebruaril Viljandis, osalesid majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning riigihalduse minister Jaak Aab. Mõtteid, kuidas Eesti peaks edasi liikuma ning millele tuleb ühiselt keskenduda, jagasid kuues teemablokis 60 osavõtjat.

 

 

Ürituse moderaator Riigikogu liige Helmut Hallemaa sõnas, et osalejate arv oli rõõmustav ja näitab, et inimestel on soov Eesti elus kaasa rääkida, ja seda mitte vaid valimiskastide juures.

„Valitsuse juhtiverakonnana seisame Eesti inimeste ja nende heaolu eest, ning järgmiste aastate eesmärgid soovime paika panna koostöös rahvaga, ja seda võimalikult laiapõhjaliselt. Vaid tublid Eesti inimesed ise saavad olla oma vajaduste sõnastajad ja ideede pakkujad,“ rõhutas Hallemaa. Ta lisas, et käimas on nii Keskerakonna programmi kui ka valimisplatvormi koostamine, kus väljapakutud ja läbikaalutud head ideed leiavad rakendust.

 Sakala Keskuse sammassaalis toimunud kohtumisel arutati hariduspoliitika, regionaalpoliitika, ühistranspordi, pensionipoliitika, tööhõivepoliitika ja kodanikuaktiivsuse üle. Laudkondi juhtisid teiste seas riigikogulased Helmut Hallemaa ja Kersti Sarapuu, aga ka ministrid Jaak Aab ja Kadri Simson. Hallemaa, kes on ühtlasi ka Viljandi linnavolikogu liige, sõnas, et ministrite osalemine andis viljandlastele kindlasti tugeva tõuke aruteludel osalemiseks. „Võimalus otse ministriga arutada Eesti elu murekohti ja lahendusi, pole kindlasti tavapärane. Mul on hea meel, et Viljandi inimeste hääl täna tugevalt kõlas ja jääb kõlama ka meie riigi järgmistel olulistel sammudel,“ ütles Hallemaa.

AIVAR JARNE

 Viimati muudetud: 07.03.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail