Logo
21. märts 2018
11 (1092)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Jüri Ratas: Tootlikkuse tõstmine ühiskonnas peab olema ka haridusasutuste prioriteet

07. märts 2018

Tallinna Tehnikaülikooli külastanud peaminister Jüri Ratase sõnul peab tootlikkuse tõstmine ühiskonnas olema nii riigi, erasektori kui ka haridusasutuste üks oluline prioriteet. Ratase sõnul väärib TTÜ tunnustust kui ülikool, mis aitab koostöös ettevõtetega kaasa innovatsioonipõhise majanduse kasvule.

"See suund on kindlasti õige ning vastavat koostööd peaks Eestis olema veelgi rohkem," ütles ta ning lisas, et TTÜ-l on oluline roll ka tootlikkuse suurendamisel ühiskonnas. TTÜs pidas peaminister täna avaliku loengu, mis keskendus kaua planeeritud ning eelmisel aastal ellu viidud haldusreformile, mille tulemusel vähenes omavalitsuste arv 213-lt 79-le.

Seejuures tänas ta kõiki varasemaid ministreid, valitsusi ja riigikogu liikmeid, kes on haldusreformi ettevalmistamisse ja õnnestumisse panustanud. Samuti rääkis Ratas oma loengus riigireformist, riigipalgaliste töökohtade pealinnast väljaviimisest ja riigimajade projektist. Pärast loengut kohtus peaminister TTÜ juhtkonnaga.Viimati muudetud: 07.03.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail