Logo
24. mai 2017
20 (1051)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Uudise pilt

Keskerakonna Tallinna piirkondade nõukogu kinnitas esmaspäeval Keskerakonna programmi ja tegevuskava pealinnas. Keskerakonna tegevuskava põhiloosungiks on „Teised lubavad, meie teeme!“. Linna arengu, stabiilsuse ja jätkusuutlikkuse tagavad järgmise nelja aasta jooksul ellu viidav konkreetne tegevuskava.

AUTOR : AIVAR JARNE
Uudise pilt

Urmas Laht (pildil) on tuntud põllumajandusettevõtja. Alates 2003. aastast on ta OÜ Markilo juhatuse esimees ning eelmisest aastast ka Eesti Lihatööstusühistu esimees. Ligi 20 aastat Keskerakonnas tegutsenud mees on olnud IX Riigikogu liige(1999–2003).

AUTOR : AIVAR JARNE
Uudise pilt

Kohalike omavalitsuste reform liigub täistuuridel esimese vahefiniši, valimiste poole. Just vahefiniši poole – sest alles pärast valimisi tegelik töö ühinevate valdade reaalsel ühispereks muutmisel peale hakkabki. See on keeruline ja suurt töömahtu nõudev töö, kus tuleb arvestada kõigi huvigruppidega, ning seda vähimate külade ja asulateni välja. Et toimetada sellistes tingimustes reformi eduks, vajame selget ja stabiilset raamistikku, millele toetuda, sest vajame stabiilset riigikorraldust. Siin aga hädad hakkavadki!

AUTOR : AARE OLGO