Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Kodurahuprogrammi projektikonkurss kutsub osalema

17. veebruar 2017

Tallinna Kodurahuprogrammi projektikonkursile saab taotlusi esitada veel kuni 27. veebruarini – konkursi eesmärk on leida projekte, mis aitavad luua usaldusväärseid suhteid eri rahvuste vahel ja edendada rahvusvähemuste kaasamist eri valdkondade tegevustesse, vahendab Raepress.

Tallinna Kodurahuprogrammi 2017. aasta projektikonkursile on osalema oodatud nii juriidilised isikud, füüsilisest isikust ettevõtjad kui ka kõik teised Tallinna elanikud, kes tahavad Tallinnas rahvussuhete edendamisele ning eri rahvustest inimeste omavahelise suhtlemise tihendamisele kaasa aidata.

Konkursile oodatavate mittetulundustegevuse projektide prioriteetideks on noorte ühistegevuse edendamine ning vähemusrahvuste kultuuride tutvustamine ja kultuuriürituste toetamine.

 

Taotluste esitamise tähtaeg on 27. veebruar ning projektide lõpptähtajaks 26. november 2017.

Taotlemine käib üldjuhul läbi Tallinna mittetulundustegevuse toetuste taotlemise iseteeninduskeskkonna, taotlust on võimalik esitada ka paberil või digitaalallkirjaga elektroonilise dokumendina. Info projektikonkursi tingimuste ja taotlemise võimaluste kohta on kättesaadav Tallinna kodulehel: http://www.tallinn.ee/kodurahu.

 

Mullu toetati projektikonkursil 36 projekti ning kokku eraldati projektitoetusteks 103 470 eurot. Projektide teemadeks olid noorte ühistegevuse edendamine (keelelaager Peterburis, mitmekeelne linnalaager Tallinna lastele, eesti ja vene keelt kõnelevaid noori ühendavad tegevus- ja laagriprojektid jms) ning vähemusrahvuste kultuuride tutvustamine (kultuuripäevad koolides, erinevad kultuuriprogrammid). 2017. aastal toimub projektikonkurss kümnendat korda.

 Viimati muudetud: 17.02.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail