Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Keskerakonna roheliste kogu valis esimeheks endise riigikogulase

19. juuni 2017

Keskerakonna roheliste kogu, mis ühendab keskkonnateemade vastu huvi tundvaid keskerakondlasi, valis kogu uueks esimeheks endise riigikogulase Marko Šorini.

Uueks esimeheks valitud Šorin sõnas, et ta soovib kogu aktiivsemaks muuta ning vajalik on keskkonnateemad viia paremini nii erakonnaliikmeteni kui ka suurde poliitikasse. „Alles hiljuti oli Riigikogu suures saalis arutelus Eesti metsanduspoliitika, just sellistel puhkudel oleks vaja Roheliste kogu sisendit, et leida parim kesktee ka erakonna liikmete hulgas,“ tõi Šorin välja.

Ta lisas, et ka Rail Baltic on teema, mis vajab lisaks majanduslikule ka keskkonda arvestavat lähenemist. „Keskkonnaaspektidega arvestamine ei pea tähendama loobumist projektidest, mis on majanduse elavdamiseks kasulikud,“ leidis kogu uus juht.

Juhatusse valiti Jüri Martin, Triinu-Liis Paabo, Triin Lukk, Märt Sults, Madis Kaasik, Marek Leemets ja Carine Oganesyan. Lisaks uue juhi ja juhatuse valimisele pidas loengu keskkonnakaitsest ja keskkonnahoiust akadeemik Jüri Martin. Kogus tulid arutlusele ka keskkonna mõju inimestele, ülipeen tolm linnaõhus, GMO, alternatiivkütused, keskkonnaõpetus ja muu.

 Viimati muudetud: 19.06.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail