Logo
16. mai 2018
19 (1100)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Tallinna linnapea Taavi Aas osaleb EUROCITIES aastakonverentsil

16. november 2017

Tallinna linnapea Taavi Aas osaleb 15.-17. novembrini Ljubljanas toimuval Euroopa suurlinnade liidu EUROCITIES aastakonverentsil „Linnad ja ringmajandus“, vahendab Raepress.

Nüüdisaegses ühiskonnas visatakse asju ära oluliselt rohkem kui neid läheb taaskasutusse. Maailma loodusressursside varust ei piisa aga enam inimeste väljakujunenud tarbimisharjumuste rahuldamiseks. Linnadel on võimalik kaasa aidata nende harjumuste muutmisele, arendades ringmajandusele omast mõtteviisi nii linna enda teenuste ümberkujundamise kui ka ettevõtjate toetamise kaudu.

 

Lisaks konverentsi plenaaristungitele osaleb Tallinna linnapea ka poliitikute debatis, kus arutatakse esindus- ja osalusdemokraatia rolli linnajuhtimises. Ljubljana konverentsi puhul on tegemist äsja ametisse valitud Tallinna linnapea esimese välissõiduga

 

EUROCITIES on suurim ja mõjuvõimsaim Euroopa suurlinnu ühendav organisatsioon, kuhu kuulub 141 linna. Tallinn on EUROCITIES liige aastast 1998 ning esmakordselt kandideerib Eesti pealinn ka organisatsiooni juhatusse. 

 Viimati muudetud: 16.11.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail