Logo
14. märts 2018
10 (1091)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Ago Markvardt Spordisõprade saates: Kristjan Ilvesel on potentsiaali olla järgmisel olümpial medalimees!

19. veebruar 2018

Spordisõprade tänane saade toob Tallinna Televisiooni ekraanile endise tippsportlase Ago Markvardti ja Fc Flora uue peatreeneri Jürgen Henni. Saate eksperimendi raames võetakse mõõtu noore mitmevõistleja Hans-Christian Hausenbergiga.

Viimased kaks nädalat on spordisõprade jaoks möödunud taliolümpiamängude tähe all ning loomulikult keskendub ka seekordne saade eestlaste esitustele olümpial. Eesti atleetide tegemisi aitab stuudios kommenteerida endine tippsportlane, Lillehammeri olümpia 5. mees Ago Markvardt.

„Eestlaste senise parima tulemuse eest tänavustel mängudel on hoolitsenud kahevõistleja Kristjan Ilves, kes saavutas esimesel distantsil 16. koha. On igati paslik, et Ilvese esinemist olümpial kommenteerib stuudios endine selle ala tipp Ago Markvardt. Etteruttavalt võib öelda, et Markvardti hinnangul on Ilvese näol tegemist järgmisel olümpial medaleid noppiva sportlasega,“ rääkis Spordisõprade saatejuht Jaan Männik.

Olümpia kõrvalt on aga järjest enam pilti pääsemas ka teised alad ning üheks selliseks on kuningas jalgpall. Saates analüüsitakse äsja alanud Meistrite liiga play-off’e ning peagi algavast Eesti jalgpalli meistriliiga hooajast on tulnud rääkima valitseva meistri Fc Flora uus peatreener Jürgen Henn. Muidugi ei puudu saatest ka eksperiment, kus spordisõbrad astuvad vastu tippsportlastele. Seekord pani end proovile Jaan, kelle vastaseks on noor ja lootustandev mitmevõistleja Hans-Christian Hausenberg. Kuidas Jaanil läks, näeb juba täna õhtul kell 21.15 Tallinna Televisioonis.Viimati muudetud: 19.02.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail