Logo
21. märts 2018
11 (1092)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Ka väikeste tegudega liigume valimisvõidu poole

TÕNIS LIINAT,      14. märts 2018

Kuidas võita valimisi? See on keskne küsimus, mille ümber mõlgutab mõtteid iga erakond. Keskerakonna Pirita piirkonna aktiivse liikmena panen kirja mõned mõtted, mis nõuavad vähe ressurssi, kuid on igati meeldejäävad.

 

Pirita piirkonna aktiivsed liikmed jagasid veebruarikuus EV100 raames linnaosa elanikele kohvi ja naistepäeval roosiõisi, ka järgnevateks kuudeks on plaanitud mitu aktsiooni. Me oleme pidevalt pildis tehes suurte asjade kõrval ka väikeseid tegusid, mis on silmapaistvamad kui tavaline välikampaania, mille poole pöörduvad sügisel kõik erakonnad. Minu arvates just siin peitubki valijate võitmise ja hoidmise võti – vaja on elanikele silma jääda ja eristuda!

Piirkonnad peaksid rohkem korraldama elanikke kaasavaid üritusi ja mänge, jagama nädalavahetuseti mänguväljakutel lastele õhupalle või lihtsalt tegema kohalike suu magusaks šokolaadiampsuga. Nende kõigi tegevuste käigus tuleb valijatega ka vahetult suhelda. Positiivsed ja soojad emotsioonid on need, mida peame tekitama ja millega võidame valijate südame! Loota pelgalt reklaamtahvlitele on naiivne, sest neil juhtudel puudub inimestel meiega isiklik kokkupuude. Ilma selleta pole mõtet loota häid tulemusi.

Muidugi võib tekkida küsimus: kust leida motivatsiooni ja tahet? Siinkohal saan taas näiteks tuua Pirita piirkonna. Nimelt möödunud nädalal toimus motivatsiooni hoidmiseks meeskonnaüritus koostöös Pirita ja Viimsi klubiga. Iga piirkond peab oma liikmeid väärtustama ja hoidma, sest ilma nendeta pole võimalik teha edukat kampaaniat.

Minu ettepanek on, et iga keskerakondlane küsiks endalt: mida mina saan teha, et järgmisel aastal võidaksime valimised? Ja pärast sellele vastamist on aeg teha mõte teoks!

Tõnis Liinat,

Pirita Linnaosa Valitsuse

arendusnõunik

 Viimati muudetud: 14.03.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail