Logo
21. märts 2018
11 (1092)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Meenutagem meie rahvale olulisi ajaloosündmusi!

14. märts 2018

Sel aastal täitus 75 aastat Teise Maailmasõja ühest verisemast ja ohvriterohkemast lahingust – Velikije Luki lahingust, kus võitlesid ka Eesti Laskurkorpuse sõjamehed ja kus hukkus üle 7000 Eesti sõjamehe, kes on maetud Velikije Luki vennaskalmistutele. Velikije Luki lahingutes kaotas 8. Eesti Laskurkorpus langenutena ja raskelt haavatutena üle poole oma isikkooseisust. Kõik nad väärivad meenutamist ja meelespidamist.

Mingem sõjasündmusi meenutama Eesti Vabadusvõitluse Muuseumisse!

Eesti Vabadusvõitluse Muuseum koos reisibürooga Mainedd tänavu organiseerib Velikije Lukis hukkunute lähedastele ning ajaloo- ja militaarhuvilistele Velikije Luki külastamist 27.–29. juulil. Kolmepäevasel reisil külastame Velikije Luki sõjameeste vennaskalmistuid, memoriaalkompleksi, lahingutega seotud paiku. Samuti käime ka Petseri kloostris, Pihkva Kremlis, Ostrovi sõjaajaloo muuseumis, Aleksandr Puškiniga seotud kohtades Mihhailovskojes, Irboska kindluses.

 

Infot reisi kohta: tel 551-9-407; e-mail: peterburg05@hot.ee; reisibüroos Mainedd tel. 644 47 44, info@mainedd.ee.Viimati muudetud: 14.03.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail