Logo
16. mai 2018
19 (1100)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Ratas: Keskerakond on suutnud kõnetada uusi toetajaid

19. aprill 2018

Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas tänas Keskerakonna ja valitsuse toetajaid ning kinnitas, et valitsus jätkab igapäevaselt tööd inimeste heaolu tõstmisel ning turvatunde tagamisel.

Ratas sõnas, et tal on hea meel, et Keskerakonna toetus on valitsemise ajal olnud Turu-Uuringute küsitlustest alati kõrgem kui viimastel Riigikogu valimistel. „See näitab, et Keskerakonna valijad on meie töö ja tegevuse valitsuses heaks kiitnud ning oleme suutnud kõnetada ka uusi toetajaid,“ ütles Keskerakonna esimees.

 

Peaminister lisas, et valitsus jätkab igapäevast tööd inimeste heaolu tõstmisel ning igakülgse turvatunde tagamisel. „Oleme teinud palju põhimõttelisi otsuseid tervishoiu, maksupoliitika ja põllumajanduse osas ning kohalike omavalitsuste tugevdamiseks. Tunnustan siinkohal ka meie valitsuspartnereid Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda ning Isamaa ja Res Publica Liitu,“ rääkis Ratas. Ta lisas, et samal ajal tuleb ühiselt pingutada, et tõsta valitsuse toetust ja kandepinda ühiskonnas. „Oleme selleks väljakutseks igati valmis.“

 Viimati muudetud: 19.04.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail