Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Keskerakond jätkuvalt populaarseim

ants  2017-04-19 15:00:13
See ,et Ratas on tubli peaminister on selge kõigile. Sellist valitsust tahti rahvas juba ammu kuid siis oli ees "püha prillikivi"

  2017-04-20 18:14:55
Ants mine ruttu ravile!

Nii on  2017-04-21 05:08:56
Keskerakond peabki olema populaarseim, sest see on ainuke erakond, kes hoolib rahvast. Eelmised valitsused on viinud meie elatustaseme viimaste hulka, on tehtud tohutult palju vigu. Nad said oma hääli vaid laimu, vihavaenu õhutamise ja vassimise teel. Peavoolumeedia aitas kaasa ja võimendas nende püüdlusi rahva mõjutamisel. Peavoolumeedia ei ole valgustanud seda tohutult suurt tööd inimeste heaks, mida teeb keskerakondlik valitsus Tallinnas, vaid püüab leida vigu. Tallinnas töötab tubli meeskond, kes muu hulgas ka viib edasi ka parimast parima linnapea E.Savisaare algatusi. See suurepärane, tark, hooliv, tark ja aus inimene aeti minema alatu laimuga, valestsenaariumide sepitsemistega. Tema suur häältesaak hirmutas vastaseid ja talle tehti psühhoterrorit ja tapmiskatseid. temast räägiti halba ja nii mõnedki inimesed usuvad alatut laimu inimese kohta, kes on oma elu pühendanud selleks, et meie inimestel oleks inimväärne elu.

Nii on  2017-04-21 05:13:29
Kirjutasin kogemata kaks korda tark. Tahan veel öelda, et pole vaja arvustada minu kommentaari, sest see on nii ja minu meelest on Savisaare-vastased halvad inimesed või kergeusklikud.

Eks ole  2017-04-21 05:24:21
Mis mulle selle valitsuse juures ei meeldi on see, et õigusmõistmine on valedes kätes ja sõjamängud jätkuvad. Ma ei usu, et keskerakondlased usuvad, et isegi ohu korral läheks keegi Venemaa vastu sõtta ühe väikese riigi pärast. Olen kindel, et nad teavad, et Venemaalt pole ohtu karta, oht võib tulla mujalt ja meie ei saa midagi siis parata.On aeg lõpetada see mõttetu raha raiskamine sõjaks ettevalmistamisel. On vaja lõpetada see tsirkus ja toppimine oma nina võõraste riikide siseasjadesse. Oleme väike riik ja kõike otsustavad suurriigid. Muus osas teeb Keskerakond õigesti parandades eelmiste valitsuste poolt tehtud vigu ja minnes edasi muutes meie inimeste elu inimväärseks.

  2017-04-22 16:28:37
me kõik täname valitsust uute maksude eest- eriti tänan gaasi hinna tõuse eest. Ma kütan maja gaasiga- seega olen kindlsti rikkur ja meie armas valitsus annab mulle toetust 10 eur ning võtab igas kuus sama palju ära.

Maani kummardan- vaagijaga koos kummardame, sest tema jaoks olete pühad isegi kui ta aluspüksid ära võtate.

Nimi 
E-mail