Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Et mets ei läheks metsa

raudmees  2017-04-19 20:33:10
Minister Tsernõsov nähes raielangil liiga kõrget kändu küsis metsameistrilt kas tema meestel selgroog ei paindu Selge jutuga mees oli Praegu olen metsas küllalt näinud meetri kõrguseid kände Austus metsa vastu on kõikuma lõõnud Noored elukauged asjamehed muudkui askeldavad metsa kallal Ei see pidu kaua kesta saa

  2017-04-21 03:25:39
http://www.ajamargid.com/666-margi-tehnoloogia-ulevaade-ja-tutvustus


666 märgi tehnoloogia – käegakatsutav reaalsus! See märk on biomeetriline mikrokiip, mis saab olema siirdatud parema käe või otsaesise naha alla. Maailm on ette valmistumas globaalse UUEKS MAAILMAKORRAKS, kus selle süsteemiga liitunud riikides kaob ära paberraha, pass, ID kaart, juhiload jne. Kõik saab olema ühes kiibis ja mis on skanneeritav juba 15 m kaugusel lennujaamades ning jälgitav stateliitidega! Kui sul seda märki ei ole oled lindrpii, sa ei saa osta asju, reisida ja sa ei ole kodanik! See märk saab olema siirdatud lisaks keäele ka otsaesise naha alla, et inimesed, kel pole paremat kätt, saaksid samuti omada seda märki. See mikrokiip, mida nimetatakse raadiosageduse identifitseerimiseks (RFID) ning see on inimeste jaoks välja töötatud, nimega VeriChip. Antikristus ja tulevane superriik saab seda võikal moel kasutama inimeste jälgimiseks ja totaalseks kontrollimiseks. Piiblis on sellest märgist juttu ja väga hirmsat ning hoiatavat!

Biokiip.ajamargid_2Toome teieni esmakordselt eesti keeles ilmuva 666 märgi ehk biomeetrilise kiipkaardi tehnoloogia tutvustuse.

Kahjuks ei tea suur osa kristlasi sellest Piiblis ettekuulutatud saatana märgist mitte midagi. Kas see on juba võimalik lähima kümnendi vms. jooksul? Vastus on JAH! Tehnoloogia on juba väga kaugele jõudnud ja me võime peagi leida selle kõige eelmängu keskelt!

Mitmed Jumala prohvetid on aga kinnitamas, et kiip võetakse kasutusele peale koguduse ülesvõttu ehk siis Suure Viletsusajal. Samas peame me ka oma eluajal olema valmis, et kui see peaks ka varem juhtuma me ei võta enda peale 666 märki, mille kandjaid ootab IGAVENE VÄÄVLI JA TULEJÄRV!

Tõeleid  2017-04-21 08:33:47
Mets ümber olev probleemistik on väga lihtsalt arusaadavaks tehtav,Looduse Seadusi,Looduse loomulikku eksistentsi järgides.Kes julgeb väita oma ajuraasukesega,et loodus teeb midagi valesti siis see peaks esimesse klassi tagasi minema.Looja on looduse loonud nii,et siin toimuks igavene elu ringkäik.Samas inimene oma ajuraasukesega teeb kõikke vastupidiselt,et teadlikult elu maa peal hävitada.Me teame,et plast on meie tervisele kahjulik kuid teadmisele vaatamata,plasti tootmine üha laieneb.Me teame,et põllumajanduses kasutatavad väetised ja mürkkemikaalid on kahjulikud meie tervisele.Selle asemel,et toetada puhta põllusaaduse tootmist,annab riik miljoneid mürgitatud põllusaaduste kasvatajatele.Seal,kus on intensiiv põllu harimine on ka mesilaste mesi ära mürgitatud,mürgitatud taimedelt korjamise tõttu ja muidugi suured mesilaste,putukate ja teiste lindude ning loomade suremused ja haigestumised.Mets kui üks looduse loomulik osa,annab meile kõik eluks vajaliku;toidu,kehakatte,puhta õhu ja vee.Metsa hävitamisega rikume ära ka ökoloogilise tasakaalu.Meie ajastu on jätkuvalt selline,et elatakse ainult põhimõttel oma unistuste täitmiseks,aru andmata tagajärgedele.Nüüdset ajastut iseloomustab ääretu julmus.Isikliku heaolu ja rikastumise nimel võetakse vaeselt ka viimane raasuke ära.Sest isiklik rikkus ei teki mitte hüvede võrdsel jagamisel vaid omale ahnitsemisega.Kuna süües kasvab isu siis rikas ei halasta siin kellegile,ei loodusele ega oma liigikaaslasele.

Mets jäägu Eestile!  2017-04-21 10:25:50
RMK rõõmustas täna hommikul metsausulisi teatega, et täna toimub Valgamaal metsaistutuse päev tormist laastatud Taheva riigimetsas. See sündmus on esimene üle-eestilises osaluspäevade sarjas “Mis on puude taga?”.

Tahevale oodatakse kuni 600 istutajat, kelle abil uuendatakse mullu suvel tormi poolt kahjustada saanud 15 hektari suurust ala. Sinna pannakse kasvama umbes 40 000 taime.

Metsaistutamispäev kestab kell 11–14. Männi- ja kuusetaimede istutamiseks saavad talgulised kasutada spetsiaalseid istutustorusid. Paaritunnisele töötegemisele järgneb supisöömine ja võimalus lüüa kaasa maastikumängus või nutiviktoriinis.

Sündmustesari “Mis on puude taga?” kestab aprillist hilissügiseni ning selle raames toimub praktilisi osaluspäevi üle Eesti.

Sarja järgmine sündmus ehk rajal püsimise päev toimub 13. mail Ida-Virumaal, Viljandimaal, Läänemaal, Võrumaal, Hiiumaal ja Põlvamaal. Fookuses on loodusrajad ja osalejad saavad koos loodusvahiga tööd teha. Seejärel ootab ees soode taastamise päev 20. mail ja pärandkultuuri päev 27. mail. RMK hoole all on ligikaudu 30% kogu Eestimaast, seal asub 45% Eesti metsadest.

On teada  2017-04-21 12:36:53
,et pool Eesti riigi metsadest ärastas reform omale.Ka need peaks uuesti riik tagasi võtma.

Mets on juba läinud metsa  2017-04-25 18:08:55
kauboi kapitalismi viljelejate tõttu.Tõlkes:cow-lehm ja boy-poiss st.lehmapoiste kapitalsimi tase nagu seda Ameerikas viljeleti kunagi algaastatel.Kaotati metsvahid ja asemele tulid metsavargad,mis asendati ametlikult röövmetsamajandajatega,mis kehtib siiani,et elada esivanemate aastakümnete tööviljadega.Tõsi küll S.Kallas arvas,et mets on krooni kattevara aga nüüd ei ole krooni ega ka korralikku metsa ka enam,see on maha parseldatud nagu kauboi poistele meeldis ja veel planeeritava Tartu lähistele ja Pärnusse,soomlased ,tehased veelgi survestavad metsa jääke.Jäänud on võsa ja seal pesitsevad paljunevad nakkuslikud puugid.Ühed puugid asenduvad teistega...

Nimi 
E-mail