Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Peeter Kallasmaa: Tulumaksuvaba miinimum ühiskonnale on nagu hea kütteõli kartautole

artur  2017-05-17 10:20:18
Küll on lihtne lolle eestlasi lollitada.

Aivar  2017-05-18 08:44:45
Kartauto sõidab kütteõliga? See on siis pasaparteilaste teadmiste pagas!Mitte ainult tehnikast, vaid kõigilt elualadelt.
Võtke ometi ükskord kätte ja nimetage saju õigete nimedega, näituseks oma sekt Lollideerakond! Aitab valetamisest tõsiste mollidega, komejant olgu ikka naerulnägudega!

?  2017-05-18 17:15:03
Mitte Kuningamäele vaid Kallasmale.
Eks see mägi raiuti lagedaks,peletati loomad,hävitati loodus ja lähedalasuvad elanikud peavad seda plärinat kuulma.

vaagija  2017-05-20 23:53:10
„Selleks oli viimane aeg,“ ütles Peeter, kui kõneaineks tuli suurema tulumaksuvaba miinimumi kehtestamine. „Mõned reformierakondlased on öelnud, et rikkust ei tohi karistada. Sageli on aga väike protsent ülijõukaid kogunud rikkuse töötegijate arvelt. Ja mõtlema peab ka sellele, kuidas liigrikkad on oma esimese miljoni teeninud. Keskerakonna maksupoliitikast võidavad aga ennekõike madalapalgalisemad ja keskklass. Samuti meeldivad mulle väga ka majandustegelase Indrek Neivelti maksupoliitika-alased seisukohad.“

Õige jutt – näiteks Saksamaa miljonärid olid selles küsimuses juba ammu meie reformikatest palju mõistlikumal seisukohal.

to keskerakond ja vaagija  2017-05-21 14:43:55
Keskklass,kui see vanaks jääb,jääb kodutuks-mis keskklass tya siis enam on.
Ja kodutuks jääb sellesama sundusliku korteriühistu seaduste pärast,kus PEAB maksma Kredexile või vanakuradile,kuna rikkamad elanikud tahavad oma raha "investeerida" nn."kinnisavara" parendamisse.Ise alles hiljuti karjuti,et nõukaaegsed ehitused ei kõlba ja tuleb õhku lasta...
Nüüd TRAMBITAKSE neil,lastakse trampida "kallitel" rahvuskaaslastel,nende peal,kel rahakest pole hinge seeshoidmisekski,liiast renoveerimisvõlgadeks maksudeks.GETOSID ka pole tekitatud,kuhu minna tohiks et ükskord rahule jäetaks.

Nimi 
E-mail