Logo
14. veebruar 2018
6 (1087)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

EAS-i Eldoraado pöörleb täistuuridel

Rahapuudust meil ei ole  2017-11-15 04:15:32
Maksumaksja käest ei küsi keegi ,kui raha tuulde lendab. Maksumaksjale tundub see mõnitamisena.Keegi ei keela neid lõunaid tellida aga telligu oma raha eest.
Kui vanaste olli peremehel saunamehega miskit diili teha, siis panni ikka peremees asuniku tasku, lõikas sahvris singi otsast tüsedama viilu ja viis saunamehele kostiks. See Brandon peaks ikke isi kostitaja pool olema, isi rikas kui kröösus aga käib tasuta lõunaid noolimas. - Onju?

MIS JUTT SEE ON   2017-11-15 04:40:56
Valimiste ajal olid ju kaardid turvalisemad kui kunagi varem ja valimiskomisjon oli Väga tähelepanelik. kui Riigikohtu kohta väidetu on tõene, ei ole kahtlust, et elame õigusriigis

Mul küsimus on  2017-11-15 04:44:11
Kuidas suhtub probleemi Maksuamet, Eesti Energia jms asutused, kes saadavad e-arveid, mida ma maksta ei saa ja minu ettepanekule oodata 31.märtsini 2018 kui kogu jama ID-kaartidega läbi saab? Võlglaste nimekirja mind ei panda, voolu välja ei lülitata? Või kuidas peaksid reageerima töölised kui nende asutuse raamatupidaja teatab, et seoses ID-kaartidega järgmise palga maksmiseni läheb aega 31.märtsini 2018?

Gloria, aita  2017-11-15 04:48:30
Kui oleks olnud soovi raha kulutada õhtusöögi peale, siis oleks pidanud Gloria omaniku poole pöörduma. Tema juba teab, kuidas beebi kartulipüreed pakkuda meie VIP-idele väga hea summa eest. Tollal oli selle portsjoni hinnaks 300EEk-i, mis tänapäeva eurodesse ülekantuna oleks päris arvestatav summa olnud.
Üks põhjustest, miks toimus Oktoobrirevolutsioon oligi igasugu rasvamagude laiutamine.
Sellel labrakal ei viibinud ju Eesti valitsuse esindajad ning igasuguste ärihaide lõuna peavad nad ikka ise kinni maksma. Ega see,et külaline ühte eesti ettevõtet teab,ei anna mingeid õigustusi ärieliidile

Kes ja milleks  2017-11-15 04:59:57
Kes on nö parim müügimees? Taktiundetu töll kes müüb mida iganes et taskud täis saada.
Müügimehi hindavad teised müügimehed mitte kliendid. Nii et siseringis oled sa tehtud mees siis. Poliitikuna pole sa aga midagi väärt.
Suurusehullustus on raske haigus. Eriti kui selle põdemisest ise absoluutselt aru ei saada.
Mis on aga selle tühisuse jätkuva meeletu promomise tegelik eesmärk? Milleks seda sokinolki jälle poputatakse? 2017. a vältel on seda nolki siin ja seal vägisi igale poole meediakanalitesse topitud, kuni ta margi korralikult täis tegi. Aga asi jätkub. Küsimus, MILLEKS!?

Taavi ja Laar  2017-11-15 05:03:17
Eestimaa parim mahamüüja oli siiski Laari Mart. Eks Taavike üritab järele jõuda ja ette minna. Priimägi ütles õieti. Lastele ei tohi riiki usaldada.
Jah, loomulikult, kõik me, eestlased oleme taavi rõivasele tohutult võlgu. Usutavasti ei suuda kogu maailma kuld seda higi katta, mida noorherra "kellegi" hüvanguks valab. Asendamatu tüüp, supertegelane, heeros, maailma päästja.
Ja te kujutage vaid - kui palju Eesti Vabariik igapäevaselt kaotab, et seendsinane geenius peaministripuldist enam nasaali ei väljuta.
Midagi naeruväärsemat on raske ette kujutada! rõivas... aeeee!!!

Jälle hea artikkel Kesknädalas!  2017-11-15 05:17:00
Selge ja konkreetne. Täpselt Kesknädala stiil.
Küll tahaks teada, kas sokipoiss ka ise seda lehte loeb?
Temal on vist siis isegi häbi.
Seni pole ta aru saanud, et on teiste naerualune.

revident platsi  2017-11-15 06:19:07
Kas Eesti Vabariigis ei ole mitte ühtegi majandus ja rahandus valdkonnas asjatundjat revindendiks EAS nimelisse kontorisse. Järsku siis tarvis Eesti Wabariiki seal asjatundjad leiti... Või importima naaberriigist teatavasti Nikolai I igati respekteeris revidenti ja revideerimist. Järsku siis suudab ka Eestis suurepingutuse pääle leida mõnd rahandusalal spetsialisti või kuda... Ei suudeta üht kontoorat kontrollii...

Reformi tegudega  2017-11-15 08:24:49
Pevkur peaks hoopis selgitama, miks nende erakonna poolt juhitud edukas riik on muutunud nii vaeseks"??? Riik on hoopis oluliselt rikastunud. Rahvas jah see on küll võlgadesse, vaesusesse ja koormistesse mässitud , aga see polegi oluline. Riigil see eest on raha küll ja küll- Toetame Kreekat miljonitega, kümneid maailmas eksisteerivaid lausa arusaamatult mõttetuid organisatsioone ja teeme annetusi nii Aafrikasse kui ka Ameerikasse. Avardame ennast kosmoseriigina ! No kuhu veel ?

Mis on muutunud?  2017-11-15 08:44:25
Et Autorollo postiljoni ja Ämmakapi reklaamfirma omanikust reformierakond nüüd valge tuvi tiibade lehvides Tallinna eelarvele peale lennates opositsiooni õrrest kaugemale ei pääsenud ja IRL teda reetnud hullul kombel on. Ja valjult nutta lahistab ning IRL-i kirub. Hr Pevkur võiks kõigepealt KredEx-ile 325 000 € pihtapandud maksuraha oma armsa ja puutumatu Autorollo postiljoni eest erakonna ausa näo taastamiseks ära maksta ja hr Vaheri saapad samuti. Et häbitu saapahanke skandaal oma siseministri karjääri rinnaesiselt puhtaks saada.Ja siis võtta avalikult ette kahe ajalooliselt koostööpartneriks olnud , hr Savisaare ja hr Kallase poolt riigile tekitatud kahjude sõelumise&võrdlemise! Aga hr Pevkurist seda loota on sama palju kui hr Mikserilt või hr Ilveselt vabandust Eesti rahva põhjendamatu häbenemise eest.

Mis asi ta on?  2017-11-15 22:39:25
Kas see EAS on siis erafirma-jääb niisugune mulje ,et teeme mida tahame-ajame Malaisjas mingit jama siis siin mingit jama...Tead Taavi  2017-11-16 08:56:49
Sina ei müü asju,sa müüd Eestit koos rahvaga.
Kuidas Andrus ütleski: seemneid söönud?
Taavi: Kas see maksab tuhat eurot rohkem või vähem – see on lühinägelik ja pentsik lähenemine.
Eks ta ole jah pentsik - ütleja poolt nii öelda - tuhandeke on penskari 3 kuu pension ja alampalkuri 2,5 kuu töötasu. Köömes tõesti. Seda pilve piirilt ei näegi. Tuhandete kõrval.
Aga kus kasumi/kasuteguri aruanne on? Ta on kõva müügimees... raha ei maksnud, et lugenuks, mida ta siis maha suutis müüa... Mis liinilt see riigikese majandus nüüd lakke kihutab?? Aga, miks sind siis ikkagi maha võeti. Mida sa Dubais müüd?? Endal väike titt kodus.võtsid kaasa, saad vahetuskaubana batsille ja võõraid moslemite pisikuid. Väga suureline ja usin pereisa!


Laudamees viskab sõnnikut  2017-11-16 09:20:32
Sõnniku müüb maha ja see on tema müügitöö tulemus.
Taavi on jutupaunik ja nihveldaja ja ei müü pääle õhu midagi.
Reisiraha tuleks tagasi nõuda!

Peavooluöödiast  2017-11-16 09:23:00
Ma olen märganud seda ammu, et Postimees söödab lugejatele ette reformikate ideid ja levitab nende ideoloogiat . See käib vägagi peenelt ning võib isegi öelda, et targalt. Kahju-peavoolumeedia?!
Lugege parem Kesknädalat!
Saate tõde teada.


Taavi Röiwasswelle.  2017-11-16 09:26:34
Mania grandiosa. Miks me ei näe seda kasutegurit. Üldiselt on asi nii, et kiida lolli ja kohe läheb tähtsust täis ja kusjuures ta ise hakkab siiralt seda uskuma.
Huvitav, mida asja kohta arvab ekspert Randpere, kellel muidu iga asja kohta midagi kobiseda on. Üldse tundub, et Taavikese kaitsjaid jääb aina vähemaks ja vähemaks

Parim olla pole kerge  2017-11-16 13:30:35
Ah, et müüme juba Eesti riiki - parim Eesti riigi müügimees !?
Mis, see ju kõigest " tühine arve ", eralennuk - ka tühine arve sest minu teod, vat need on need mis Eestist eesti teevad. Eriti õhku täis läinud see vennike, kes peaks praegu suht madalat profiiti hoidma.

Oli suur kontor, seinal oli TransferFriendi logo, sellest on ka pildid. On sadakond ruutmeetrit pinda väga väärikas majas ja kaheksa töötajat. Mis aadress, mis maja täpselt – kõigile neile küsimustele on pädev vastama EAS.

Mine tööle  2017-11-16 19:49:41
Sa Taavike mine õige erasektorise tööle ja proovi omal käel teenida sama palju, kui olid need "tühised" arved! Vaatame, palju aastaid kulub, enne kui number täis tuleb!

elagu ke?!  2017-11-17 02:47:47
Toom-Rüütli tn 3/5 kaasomandi müük läks kui ludinal,
ja uus omanik on väga rahul,
vast kingib suurest rõõmust oma omanduse keskerakonnale peakontoriks.

Davidi vilets koolielu  2017-11-17 08:45:54
Nõukogude kool andis kasvatuse ja hariduse.
Dawid jäi kõigest sellest ilma.
Nüüd siis õpib ja ikka oma vigadest.
Hea,et poisu pole enam vända juures.
Aga suurusehullustus nõuab oma.
Teenis välja nime vändagangster.

Taavi on õpipoiss  2017-11-17 09:30:26
Eluõpetust ahmib ligipoisilt.
Aga sõimata ei oska. Liibub naiste külge. Kah asi, ikka räägivad pärast.

1 | 2 | Järgmine

Nimi 
E-mail