Logo
16. mai 2018
19 (1100)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Toom kolleegidele Euroopa Parlamendis: "Kas kavatsete hakata Venemaaga sõdima?"

allahu akbar  2017-11-16 12:08:43
Momendil kes klaarib islamistidega allahu akbaridega Levantis elik lähimas Idas. Teab keegi või vast ei huvita saadaks muudkui noori mehi Euroopa valge naise manu priskele pajokile habemikke alaealisi ja loomulikult saatjateta.

Jaana  2017-11-16 12:26:06
valetab. Kreml tähistas viinakuu mässu kena paraadiga Punasel väljakul. Seal ei saa midagi toimuda ilma Kremli loata!
Kuid kui venemaa ise igale poole rusikaid näitab ja mõnele naabrile ka virutab et vähe pole, siis peavad selleks valmis olema ka teised naabrid. Eriti need, kes ei tee katsetki Venemaa totakatele nõudmistele kuuletuda.
Eestis on küll praegu pukis Eestile vaenulikud banded (keskbande, pedesotsid ja isamaareeturid), kuid neil on ka teine peremees Brüsselis ja Jeruusalemmas ning tuleb teha elulähedasem valik. Praegu on selleks lääs. Seega, kui Venemaa peaks meid ründama, siis loomulikult hakkame vastu ning vähemalt Euroopas läheb sõjaks lahti. Selleks me valmistumegi, sest toimumata see sõda EI JÄÄ!

Meenub  2017-11-16 12:57:52
Meenub kui kunagi sai loetud meedias lausungit,et kui omal on riigis probleeme siis nendest tähelepanu kõrvale juhtimiseks on parim moodus alustada kellegi või millegi vastu sõda.Nagu näeme ,selleks,et varjata probleeme immigratsiooniga,puhutakse propagandistlikel eesmärkidel meedias üles sõjahüsteeriat.Huvitav,kas need sõjahüsteeria üles puhujad ka ise sõtta läheksid?Vähe tõenäoline.Ja kui nemad sõjas surma saaksid,kes siis rahvast taplema ässitab.Nii et nad poeksid sõja olukordades punkritesse või lasksid lihtsalt varvast.Sõjahüsteeria üles puhumise eesmärk on õigustada immigratsiooni ja samasooliste võimutsemist rahva üle ja kes on vastu ning eelistab normaalsust,olgu see mingi riik või rahvas siis need kui natsionalistid ja stagnandid,tuleb kas või jõuga ära hävitada.Jah ega siin ilmas midagi uut ole kõik kordub nagu Stalini ajal.

Evi  2017-11-16 14:16:59
Venemaa on ikka väga kannatlik, vaatamata sellele, et tema piiri äärde koondatakse võõrväge. Kogu aeg käib Venemaa-vastane tegevus selle asemel, et Venemaaga hästi läbi saada. Praegune Venemaa pole meile midagi halba teinud ega ei kavatse ka teha. Unustatakse õra, et hoopis mujalt tuleb hädaoht, kuna Brüssel on käskinud riikidel kontrollimatult põgenikke vastu võtta ja sel ajal NATO istub Venemaa piiri ääres, kust pole ohtu karta ja ei lähe riikidele appi, kust tulevad põgenikud ning tapatalgud kestavad. UsA imelikul kombel ei hävita isislasi vaid tahab muuta nende riikide valitsust. Ainuke, kes läks Süüriale appi oli Venemaa ja aitas vabastada suure osa territooriumist, kuhu võisid inimesed varjuda ja ei pidanud põgenema. Ei tea kas meil see sõjahüsteeria on tingitud sellest, et on vaja inimeste meeli mürgitada ja kõrvale juhtida raskustest, mida on tekitanud eelmised valitsused. Ega ometi ei arvata, et poliitikud on rumalad ja ei mõista, et Venemaa poolt meil pole midagi karta ja kui olekski ei läheks ükski riik Venemaa vastu sõtta ammugi siis ühe väikese riigi pärast. Hea läbisaamine Venemaaga on rahu pant ja peaks tegelema hoopis tähtsamate asjadega meie vaeses riigis eriti. EL-us olles pole meie elu paremaks muutunud, oleme elatustaseme poolest üks viimastest. Ainukene meie delegaat, kes tunneb muret meie riigi paljude vaeste pärast on Toom, teised on kadunud sinna nagu tina tuhka. See raha, mis läheb sõjakulutusteks peaks minema meie rahva elatustaseme parandamiseks. Eelmine valitsus on teinud vaid vigu.

  2017-11-17 00:44:05
kaks idiooti on siin kommentaariumis, üks on see debiilne harry ja teine veel debiilsem evi või mis iganes selle burešinlasest idioodi tibla nimi on

totaalne sõda  2017-11-17 09:02:03
Momendil Venemaa äärmiselt resoluutselt lausa totaalselt likvideerib islamiste Lähis Idas. Ilmselt mingid laiskvorstid pooletoobised lihtsalt ei viitsi või ei oska piirideta ja vaba internetimaailma jälgida. Toimub totaalne islamistide tampimine Süüria kõrves näpernab netti tsipa piiritus laiskuses ja juhmardluses. Just momendil muide. Lähimas Idas siis.

  2017-11-17 09:11:40
Kahele eelpool mainitud idioodile lisandus kolmas, mingi "totaalne sõda". Sa totaalne tola ära enam peale võta, muidu hakkad veel kuradikestega sõdima.

Evi  2017-11-17 09:48:41
Kohe tuleb hakata ehitama õigeusukirikuid Tartu, Pärnu, Valka, Otepääle ja Haapsallu, Harry soovil, rahva köäsul, siis saabub rahu ja miljon musta meilt läheb ahfrikasse tagsi, need kelle Rõivas tõi Laari ja antSSipiga!

allahudest, akbaridest  2017-11-17 10:12:18
Kõik seesinased habemikud tuleb tampida kõrbeliiva või allahud akbarid siis tulevad Euroopa, selles lugu. Tampima peab ja resoluutselt hiljem võtab kas või peale Prüsselis või Pariisis. Kasvõi absintust endiste aegade auks. Värk klaarida Süürias, koheselt. Kõrbeliiva Eufrati taga. Mõni ilmselt uneleb siin ilmselt Kalifaadist ja kitsest ning lambast.

HARRY  2017-11-17 11:03:32
Ja siis palugem jumalat, moosest ja lugege kõik objektiivi, seal on elu tõde üleval!

  2017-11-17 20:24:34
"...Ja kui me ei kavatse ülehomme minna Venemaa vastu sõtta, siis peame jätma vähemalt mõningase ruumi võimaliku dialoogi taastamiseks. Kahjuks ei aita tänane arutelu selle eesmärgi saavutamisele kaasa," sõnas Euroopa Parlamendi liige lõpetuseks.

Soomlased on eestlastest targemad.

vaagija  2017-11-17 20:26:09
eelmine on vaagija

Ennustus  2017-11-17 20:40:54
Nagu teame on ennustatud,et kollane rass valgub üle maailma.See paistab olevat ka tõenäoline.Seni kuni mingid jõud ässitavad valget rassi omavahel üksteist tapma,seni on kollasel rassil aega end koguda ja jõudu koguda.Huvitaval ajajärgul elame ja huvitaval isamaal,kus isamaalisus on tembeldatud kuriteoks.Kus valget rassi õhutatakse üksteis hävitama...Kunagi kui olime nsvl-s siis rõhutas ameerika hääl pidevalt meile isamaalist hoiakut hoidma ja tugevdama.Nüüd kus peaksime nagu iseseisev riik olema,tehakse kõik,et eestlaste isamaalisust nõrgestada ja oma traditsioonidest ära võõrutada.Ühe näitena võib tuua kultuuri,võlts ajalugu ja ajaloo ümber kirjutamist,kurjustamist nendega kes julgevad näidata oma isamaalist suhtumist

alustab Liibüast  2017-11-18 06:07:16
Euroopal päramine aeg alustada rekonkistat elik kristlaste asustusalade tagasivõtmist Põhja-Aafrikas ja Lähis-Idas. Elik kitse ja kaamelikarjused tagasi Kodu-Arabistani. Ideaalseks lahenduseks siin Tripolitaania ja Kürenaika hoolduse alla võtmine - teatvasti kari rahvusvahelisi kriminaale hävitas sepa poeg Benito loodud Liibüa. Pikki aastaid Liibüa riiki juhtinud märter Muammar Gaddafy mõrvati mingi Pariisi juudipoisi, vodkalembese ameeriklanna ja mingi ida-aafrika päritoluga mulati poolt teatavasti. Juba aastaid kaoses olnud Liibüa lausab nõuab Euroopa sekkumist moodustamaks hooldusterritooriumi Põhja-Aafrikka. Alustab rekonkistat seega. Kuid tundub, et mingid Prüsseli kogunenud tüübid soovivad hoopistükkis ühe teise suurriigi jõulist tulekut Vahemere ruumi keskmesse elik Itaalia omaaegse koloonia Liibüa üleandmist kellele - vastavalt II ilmasõja tulemustele siis?

tagasi Aafrikka  2017-11-18 08:46:28
Too muhameedlaste poolne iidse antiik ja kristliku tsivilisatsiooni risustamine Põhja-Aafrikas tuleks jalamaid lõpetada ja saata ühine Euroopa sõjavägi Tunisisse ja Tripoli täpselt nii nagu kristlikud monarhid tegid. Nii saabki lõpetada orjakaubanduse Vahemerel. Elik kogu Põhja-Aafrika taaskristianiseerida. Nii saab ka ühine Euroopa sõjavägi hindamatu lahingukogemuse.

maali maalt  2017-11-18 09:44:28
Otseselt Venemaad, kui tuumariiki, ei julge keegi rünnata.Miks NATO suurendab Baltimaades oma väekontingenti ja annab meie kindralitele 100 miljonit dollarit selleks? Eks see on mõeldud provokatsiooniks ja vaadatakse peale seda ning testitakse, kui valmis on venelaste sõjavägi. Venelane ju ütles, et kui Baltimaad neid ründavad, siis näiteks Eesti jaoks jätkub ainult ühest raketist, et muuta ta siledaks põllumaaks koos inimkehadest põllurammuks. Aga eestlased on ju alati olnud tublid ja korralikud käsutäitjad. Tubli NATO! Kohtume ühishauas.

musulmanid ikke  2017-11-18 10:07:49
Euroopa ja Venemaad ründavad muhameedlased ikke selleks, et saada valget naist, korralik pajok ja maad üle võtta. Miks NATO peaks ründama Venemaad või siis Venemaa NATO-t - mis põhjusel ja eesmärgil. Või siis mõni arvab, et sõda vallandatakse igavusest - nigu siis I ilmasõja puhul tolle ertshertsogi ja tema prouaga. Kuid kohe kindlasti NATO klaarib Venemaaga teiste abil igavlevaid debiile on ju maailmas piisavalt las uniaatidest ukroopid sõdivad või siis usuhulludest habemikud. Kuid täpselt meetodit muide edukalt rakendab ka venelane saab kasutada Donbassi vatnikut või siis vana sõpra afgaani. Surab näituseks afgaani mujaheedi suurelt USA kukile ja kohe lõbusam - žit stalo lutše žit stalo veseleje. Ja tinakirste vedama lend 200-ga USA-sse. Kuid otseselt USA ja Venemaa sõdida omavahel ei kavatse las debiilindusega teised tegelevad omast ajast ikke. Debiil on debiil normaalne ju.

  2017-11-18 11:54:38
Hitler: ainus religioon mida ma aktsepteerin on islam. Ainus prohvet, keda ma imetlen, on Muhammed.
https://garygindler.wordpress.com/#jp-carousel-157

  2017-11-18 15:51:29
tiblast maali- sina kohtud hauas ilmselt kuradikesega- sest debiilid paradiisi ei pääse. Rõve tibla oled sa igal juhul.

See Maali  2017-11-18 21:05:29
on julge Eesti naine,kes ei karda tõtt rääkida ja kelle haritus ja inteligentsus ajab need sortsi karjad vihale sest rumalad ei ole targemaid kunagi sallinud.Seda võib meie maal ju näha.Kunagi tunnistas akateemik Endel Lipmaa,et Savisaar on Eesti targimaid poliitikuid aga temast rumalamad teevad kõik,et endast targemat ära hävitada.Ausus ja tarkus on väärtused millede üle võib alati uhkust tunda.Samas rumalus,ahnus,kadaka sakslus ei tee kellegile au ja on häbiks oma järeltulevale põlvkonnale.

1 | 2 | Järgmine

Nimi 
E-mail