Logo
25. aprill 2018
16 (1097)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Sildikleepija!

Kurb  2018-01-10 08:09:05
aga Elmar hakkab üha rohkem sohu vajuma. Ta nagu ei elakski Kärdlas, vaid keset Hiiumaad. Üks mu tuttav oli 2. ilmasõja ajal sinna sohu meelitanud 4 nõukogude karistussalklast.
Kuid Taavil on õigus! Ega Jürkal Eesti majanduse toimimisest selget tervikpilti küll pole. Ta ei näe, kuidas mingit valdkonda pitsitades annab järele mujal ja kus täpsemalt ning kellele see kahju toob. Samuti pole Jürka oma kambaga taibanud, et inimese elu on tema enda korraldada, ei saa inimestele nende elulisi harjumusi ette kirjutada seadustega. Kui keegi tahab end tappa, siis on see tema õigus. Kui keegi astub aga midagi tehes üle ühiselu reeglite, siis saab ta karistada. Nii lihtne see inimese vabavalik koos piirangutega ongi.
Aso pole seega üldse reformikate kõrbemises, ega nemadki ju mingid arukad juhid olnud ega ole. Ka nemad tegutsesid rahvavaenulikult. Ainult nende teene oli, et nad ei nöökinud oma rumalusega inimese tavaelu.
Lootus, et inimene on loll ega tea kui hästi ta elama hakkab, kui hakkab elama keskbande, pedede ja ismaareeturite pilli järgi, on mõistusevastane.

Stakan K.Butõlkin  2018-01-10 09:56:56
Taavi Minnik ja "sulerüütel"11???
Pigem ikka tindinikkuja.

Jane   2018-01-10 11:22:19
Mina seda valelikku ja vassivat Postimeest ei loe, aga aitab sellest, et kuulen sellest mujalt. Kuidas küll võib nii alatuid ja valelikke artikleid kirjutada, laimata Eestimaa parimaid inimesi, kes hoolivad meie inimeste heaolust. Need ausad ajakirjanikud, kes polnud rahul sellega, et neile öeldakse ette, millest nad peavad kirjutama löödi minema. Postimees on Reformi tagatoa hääletoru. Kui raske on keskerakondlikul valitsusel parandada neid tohutuid vigu, mida on teinud eelmised valitsused, aga nad teevad seda ja on selle lühikese ajaga palju ära teinud meie rahva heaks. Aga neid segatakse kogu aeg tunnustuse asemel.

mõtlemiseks  2018-01-10 13:17:06
Vihakõnede ja inimeste alandamise lipulaev Postimees kaugele ei sõua ei sise-ega välispoliitiliselt.Viimases tuleb teha valik kas kalduda USA või EL poole, sest kahte isandat ei saa teenida

to Jane  2018-01-10 13:27:54
Sinusugused on tõepoolest tohutu viga looduse poolt. Levitate koos omasuguse maali ja otiga saasta, mille oma lolluses olete kokku keerutanud "kuskilt mujalt" samasugustelt "ajugeeniustelt" kuuldu põhjal. Põhulõua kari olete.

to kurb  2018-01-10 14:04:08
Põllumajanduse vähendamine oli igati õige,sest sellisel kujul ta jatkuda ei saa ega tohi.Muidugi ei pidanud likvideerijad seda silmas.Siiski aitäh neile,et vaba platsi tekitasid,aeg on õigetel inimestel õige põllundusega tegeleda.Kui neid ei ole,siis pole kedagi sõimata ka vaja.
Ratas on muidugi hädas kui tumm leilis - kust leida raha olude parandamiseks,kui eelnevad on tekitanud olukorra.Aga samas lisab ta ikkA tugevamate rahakotti ja kõige viletsamad jätab samasse sandiseisu,lisades sundseadustega neile koormisi,mida nad kanda ei suuda ja loodetakse siis, mis nõunikud kõrva sosistavad, et probleem "laheneb loomulikul teel"
Muidugi,tugevamad on elujõulised veel,ja kõvema kõriga karjuma ja valimisi pöörama. See omamoodi äraostmine ,mis ei taga ostetavate truudust siiski mitte kunagi.Nõudmised kasvavad,usk omaenese erilisusse ja lõpuks isandlikkusse kasvab paralleelselt rahaga ja isekusega,nii et...

Iroonman  2018-01-10 14:07:37
Egas nad seal Postimehes lollid põle, nad teavad, et kui sitaga loopida siis ikke kohe kühvliga, midagi ikke külge jääb. Et loopides sitt näkku pritsib, sellest põle lugu - ega raha ei haise.

Seegi Miku  2018-01-11 15:42:30
RATAS, VAHETA NÕUNIKKE !
Iga voorimees teadis vanast,et koera või santi vankri alla ajada pole hea - vanker läeb uppi, sant libe,vett täis jne.Kui ta just nii arenenud ei olnud,et viisakuse või heasoovlikkuse pärast koerad kui sandid ellu jättis.

Kalluta aga  2018-01-11 16:09:35
Tuleb välja, et Elmar ise on sildikleepija...

Põllumajanduse laostamine, põhjalastud majandus,"Rikkad rikkamaks, vaesed vaesemaks"...need ju ongi need valelikud ja loosunglikud sildid, mida Elmar hoolega reformile külge kleebib.

Elmari enda moto on teadupärast "Võin teha mis tahan, olen süüdimatu"

  2018-01-13 00:55:04
Elmar on ausameelne tubli mees!

  2018-01-13 11:33:31
Põhja tuleb lasta see,mis on vananenud-mõtlen selle all majandusharusid,teguviise,haldusvorme jms.-mitte Elusolendeid.
Eelmised tuleb muuta Elusolendisõbralikumaks - nii loomadele kui inimestele.

  2018-01-16 20:17:41
Pauluse kiri Tiitusele 3:4 Kui aga Jumala, meie Päästja
heldus ja inimesearmastus ilmus,
5 siis ta päästis meid -
mitte õiguse tegude tõttu,
mida meie nagu oleksime teinud,
vaid oma halastust mööda,
uuestisünni pesemise
ja Püha Vaimu uuendamise kaudu.
6 Seda Vaimu on ta meie peale ohtralt valanud
Jeesuse Kristuse, meie Päästja läbi,
7 et meie, tema armust õigeks saanud,
oleksime igavese elu pärijaiks lootuse põhjal.


8 See sõna on ustav ning ma tahan, et sa neid asju tõsiselt
rõhutaksid, et need, kes on hakanud Jumalat uskuma, oleksid hoolsad
tegema häid tegusid. See on hea ja inimestele kasulik.

Nimi 
E-mail