Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Ärgem mõelgem kampaanialikult!

Lisan  2018-02-14 09:12:42
Aadule, et meie koolides võiks õpetada ka igapäevast kodutööd - tapeetimist, naelalöömist, saagimist, teritamist, lihtsamaid elektritöid, seguvalmistamist, krohvimist, põrandapanekut, värvimist ja palju muud. Nüüd on aga olukord, kus ka täiskasvanud ei oska kodus midagi teha.

Oskamatus  2018-02-14 10:21:10
tarvilikke töid teha pidavat olema ÕNNELIK LAPSEPÕLV.

Vana laguneb, uus pole kinnistunud?  2018-02-14 13:29:07
Naised on väga armas nähtus - eemalt vaadates aga kallistada ei tohi kui pole eelnevalt selleks lepingut sõlmitud. Vanasti oli lihtsam, lepinguks oli abielutunnistus, (laulatus) tänapäeval on kehtiv ka suuline kokkulepe millest saab ja võib iga kell taganeda ja mees ahistajaks tembeldada - nii on hea uutele jahimaadele minna. Naistepoolne meeste ahistamine on peaaegu üldine. Näib, et naistele üldiselt meeldib mehi erootiliselt erutada, kogu nende "arsenal" töötab vaid sel eesmärgil. Pitsiline pesu peab "vilkuma" muud sitsid-satsid peavad "naiselikkust rõhutama" (mis on üksiti erootikaga seotud) kõik peab ühesuunaliselt meestes tähelepanu äratama, kus ei puudu omavahelise rivaalitsemise moment. Üllataval kombel on see kõik vaid vaatamiseks mis peab kired üles kütma, et siis naine saaks valida "enim kirgliku" - ? Hämmastav on see, et valiku teinuna ei loobu naine väljajäetuid ahvatlemast.( "välja minnes" keerutab end peegli ees, veendumaks, et "võlud" ikka eksponeeritavad oleks. Selle viimasega on omamoodi dilemma - kas mees peaks meelitatud olema, et "kõik tema naist tahavad"
Ma arvan, et meil on käes ajastu kus toimuvad teatud suured ümberhindamised kust tulevikuks peavad välja kooruma uued põhitõed mis siis mõneks ajaks kinnistuvad. Praegu valitseb üks suur "soodom-kamorra" . sihuke "kaartide segamise aeg"

Miks  2018-02-16 01:07:27
peab Ameerikast valla pääsenud tobe nn ahistamiskampaania leidma EEstis sellist orjalikku järeleahvimist?

Mõnedel  2018-02-17 15:20:57
kohe on rumal komme võõraid eeskujusid muudkui järele ahvida. Ajalooline ahviveri?

Nõtlemiseviisi muutmine  2018-02-19 19:10:58
küll kedagi sünnitama ei pane aga ajab naerma arulagedus.Mõtlemisviisi saab muuta ajupesuga aga sellele alluvad lollid.Muuta on vaja sotsiaalseid,majanduslikke ja poliitilisi arusaamu,mis mõjutavad inimlooma ning ta käitumist,ka seksuaalset.Võid kindel olla.

Nimi 
E-mail