Logo
21. märts 2018
11 (1092)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Mõttevahetusel Külmalinnas andsid tooni karastunud arvamusliidrid

Miks  2018-03-07 07:51:07
Ärnitsa Pets ei selgitanud Soodla Raulile, et sellise eneseröövimise maksuga oma toodangut ja tootmist ei kaitse. Selleks oleks hoopis VASTUTOIME TOLL!
Iga pealemakstav toiduaine (mida ka meie ise tööstuslikult toodame) peab saama vastutoime tollimaksu. Teame ju, palju kuskil makstakse peale lihatootjatele ja põllutoodangule Saksamaal, Prantsusmaal, Beneluxis ja mujal, sama vastumaks tuleb kehtestada neinde toodangule.
TÄIESTI maksuvaba peaks aga olema nend etoidukaupade sissetoomine, mida meil ei kasvatata juba looduslikel põhjustel - banaanid, apelsinid, arbuusid, kiivid, viinamarjad. Samuti käib see nõue ka vedelkütuse, liiklusvahendite ja majapidamisvahendite kohta.
Keskbande on küll võimutsemas, kuid kas ükski keskbande liikmetest on sarnase ettepaneku teinud? Näiteks kasvõi igasuguste auru väljalaskmiste korraldamisega endale häälikoguv Ärnitsa Pets?

Toiduainetel  2018-03-08 12:19:12
ongi Rootsimaal käibemaks väiksem ja üldse on neil km diferentseeritud.Meil käib ikka RE rusikareegli järgi masksustamine.RE-katel oli ju elementaarmatemaatikaga raskusi,kartsid astmelist tulumaksu,kui vanakurat välku.Neil oli ju hirm,et kilekottid jäävad kergemaks sest rikkurid jäävad seega vasemaks.

  2018-03-08 21:05:21
Oi kuidas ei meeldi mulle need loomakasvatuslikud suunad!
Ärieetika on aga LOOMAEETIKAT mitte!
Kuhu need hobud pannakse?
Itaaliasse vorstiks ?

?!  2018-03-08 21:06:56
Ei no muidugi,kui italianod ja mongolid neist vorsti teevad ,siis TEHKE JÄRELE tingimata.
Poes nägin lihatooteid, kus selge sõnaga kirjas tehtud PÕDRAVASIKAST!!!

Nimi 
E-mail