Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Kuhu on kadunud inimeste vastutustunne?

HEIKI VEIDEBAUM,      15. veebruar 2017

Vaatasin Tallinna TV „Uudiseid“. See on hea saade, vaatan ikka! Linnavolikogu aseesimees Lauri Laats pragas seal IRL-i saadikutega, kes teevad väga palju ettepanekuid, kuid kui nende arutamiseks läheb, viskavad nad istungitelt lihtsalt poppi nagu ulakad koolipoisid, kel on õues muud tegemist. Muidugi on see vastutustundetu, eriti kui arvesse võtta, et Toompeal ollakse koos Keskerakonnaga koalitsioonis. Kuid pealinnas ühiselt tegutseda ei taheta ja teinekord püütakse isegi absurdsete ettepanekutega hoopiski takistada volikogu tööd. No tõepoolest, kas siis mošee ehitamine on IRL-i meelest praegu üks tähtis asi, millega peaks tegelema?

Aga vaatame ka meie omi erakonnakaaslasi. Nad oleks nagu saanud IRL-i meestelt mingi vastutustundetuse viiruse. Lasnamäe piirkonnas ei suudetud kvoorumit kokku saada, et teha vajalikke otsuseid, sest osa keskerakondlastest lihtsalt ei tulnud kohale. Tegid poppi nagu IRL-i „mošee-ehitajad“! Mis asi see siis on?

Minu meelest on see kõige tavalisem vastutustunde puudumine. Seda näeme kahjuks enda ümber viimasel ajal liiga palju. Kas tõesti on elu juba nii heaks ja muretuks läinud, et oleme hakanud end nõnda lõdvaks laskma? Vara veel. Meil on tarvis veel väga palju teha, mis Reformierakonna poolt tekitatud totaalse seisaku aastate jooksul on jäänud tegemata.

HEIKI VEIDEBAUM, keskerakondlane TallinnastViimati muudetud: 15.02.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail