Logo
16. mai 2018
19 (1100)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Jüri Ratas reitingutest: inimeste kõrge usaldus on suur vastutus Eesti ees

17. märts 2017

Keskerakonna esimees Jüri Ratas sõnas, et erakonna toetus Tallinnas ja kogu Eestis on tõusmas tänu seni tehtule ning usaldusele, et meil pole kavas loorberitele puhkama jääda.

Postimees avaldas Kantar Emori erakondade reitingud Tallinnas ja Eestis tervikuna. Pealinnas on toetus erakonnale kasvanud 48 protsendini ning kogu Eestis hääletaks erakonna poolt 29% inimestest. See tähendab, et erakond on võrreldes veebruariga suutnud pälvida veelgi enamate inimeste usalduse ning on tugeval liidripositsioonil. „Meie jaoks on see mitte ainult rõõm, vaid ka oluline vastutus. Niivõrd suur valijate toetus tähendab kõrgendatud ootust jätkuvale heale tööle. Ma tänan siiralt neid inimesi, kes Keskerakonna programmilisi eesmärke toetavad ja ellu viivad,“ sõnas Ratas. Esimees kinnitas, et erakond on valmis heade ideede ja oluliste tegudega juhtima omavalitsusi kogu Eestis.

 

Ta lisas, et kohaliku omavalitsuse valimistele minnakse pealinnas väga tugeva meeskonnaga, mida veavad senised ja varasemad linnajuhid. „Linnapea kohuseid täitev Taavi Aas, abilinnapea Mihhail Kõlvart ja teised linnavalitsuse liikmed ning linnaosade juhid pole aastate jooksul inimeste ootusi petnud. Vastupidi, nad on tõestanud järjepideva tööga oma pühendumist ning meie pealinn tõepoolest areneb ja kasvab,“ rõhutas Jüri Ratas.

 

Erakonna esimees sõnas, et erakond läheb kohalike omavalitsuste valimistele vastu tugeva ja ühtsena kõikjal Eestis. „Meie jaoks on ühtviisi olulised kõik Eestimaa omavalitsused – nii suuremad linnad kui ka väiksemad vallad. Keskerakonna poliitika kandvaks teljeks on inimeste elukvaliteedi tõus kogu Eestis ning selle eesmärgi nimel teeme igapäevaselt tööd valitsuses ja kõikjal piirkondades,“ ütles Ratas.Viimati muudetud: 17.03.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail