Logo
16. mai 2018
19 (1100)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Ridala vallavanem kandideerib oktoobris Keskerakonnas

20. märts 2017

Haapsalu linna ja Ridala valla ühinemisel saab ühtseks valimisringkonnaks Haapsalu linn, kus sealse Keskerakonna nimekirjaga liitus Ridala praegune vallavanem Helen Koppa.

Keskerakonna Läänemaa piirkonna esimees Jaanus Karilaid peab Ridala vallavanema ühinemist Keskerakonna nimekirjaga väga oluliseks täienduseks meeskonnale. „Kui eelmistel kohalikel valimistel sai Keskerakond Haapsalus teise kohta, siis vaadates praegust valimismeeskonda ja Helen Koppa täiendust sellele, oleme selgelt pretendeerimas valimisvõidule,“ leidis Karilaid.

 

Ajalehele Lääne Elu selgitas vallavanem Koppa, et Keskerakonnas kandideerimise kasuks otsustas ta põhjusel, et erakonna poliitika tundus talle kõige usaldusväärsem ja stabiilsem. Keskerakond läheb oktoobrikuus valimistele vastu Haapsalus umbes 30-liikmelise nimekirjaga. Haapsalu linna volikogus on 25 kohta.  „Meie plussiks on kahtlemata see, et tugev esindatus on meil nii Haapsalust kui ka Ridalast ja see annab meie nimekirjale kahtlemata usaldust ja kaalu juurde,“ sõnas Karilaid.Viimati muudetud: 20.03.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail