Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Lausa SOS!

ELMAR HOLLMANN,      19. aprill 2017

Postimehe juhtkiri kandis 12. aprillil pealkirja „Kui kaua me peame seda taluma, IRL ja sotsid?“. Toimetus oli nördinud, et aastaid võimul olnud oravatel ei ole õnnestunud Tallinnas võimu haarata. Talle on vastuvõtmatud Tallinna linnakantselei poolt välja antavad ajalehed „Pealinn“ ja „Stolitsa“. Kas Postimehe lugejaskond Tallinnas on nende ajalehtede tõttu vähenenud? Millest siis selline kisa?

 

 

Rahva lollitamiseks tuuakse taas mängu kulunud väide: need ajalehed ilmuvad linna maksumaksja raha eest ja neid levitatakse tasuta üle Eesti!

Kui kodanik on raha mingi maksu näol riigituludesse kandnud, siis ei ole tal selle rahaga enam mingit seost, sest sel on uued omanikud, kes seda käsutavad. Antud juhul teeb seda Tallinna linnavalitsus vastavalt kinnitatud linnaeelarvele.

Me ei ela enam ENSV-s, kus kompartei upitas võimule endale lojaalseid tegelasi. Eesti Vabariik kuulub Euroopa demokraatlike riikide perre, kus poliitilist võimu teostavad kodanike poolt valitud võimuorganid. Tallinna linnavalitsus on linnaelanike poolt võimule pandud instants. Siin ei aita mingi ussi- ega püssirohi. Postimeheliste hala on naeruväärne ja seab kahtluse alla toimetuse pädevuse kõnealuse teema käsitlemisel.

ELMAR HOLLMANN, KärdlaViimati muudetud: 19.04.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail