Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Eesmaa: Ansipi avaldus on Reformierakonna sisepoliitiliste sõnumite jätkuks

19. mai 2017

Keskerakonna juhatuse liige Enn Eesmaa arvates vähendavad Euroopa Komisjoni asepresidendi lausungid välisinvestorite huvi Eesti vastu.

Eesmaa sõnul peaks niivõrd kõrgel kohal olev Ansip hoiduma sisepoliitilistest küsimustest, sest tema sõnavõtud võivad tugevalt mõjutada ka seda, kuidas välisinvestorid Eestisse suhtuvad. „Selle asemel, et hirmutada, peaks asepresident olema heas mõttes Eesti saadik välismaal, kes toob, mitte ei vii investeeringuid ja usaldust meie riigilt,“ tõdes Eesmaa. Asespiikri sõnul on endine Reformierakonna esimees läinud kahetsusväärselt vastupidist rada ning abistab valimiste eel oma koduerakonda, mõtlemata poliitilisest heitlusest kaugemale.

Eesmaa kinnitab, et riigi rahandus on jätkuvalt heades kätes ning plaanitavad muutused toovad kasu nii siin elavatele inimestele kui ka riigile üldiselt. „Ma ei tea kui kaua oleks Andrus Ansip soovinud tulumaksuvaba miinimumi tõstmist ja investeeringute tegemist edasi lükata. Nüüd on koalitsiooni üksmeelsel otsusel siiski arenguvõimalused loodud, mis Eesti arengut õiges suunas kiirendaksid,“ arvas Eesmaa.

 Viimati muudetud: 19.05.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail