Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Piirkonnajuhtide pöördumine

09. august 2017

Keskerakonna esimees Jüri Ratas ja erakonna 27 piirkonna juhid pöördusid reedel erakonnakaaslaste ja valijate poole. Pöördumises seisab, et Keskerakond on Tallinnas pälvinud enamiku valijate usalduse neljal järjestikusel korral.

 

„Üksteise ja meie valijate toetuseta ei ole edu võimalik. Me oleme töötanud ühtse meeskonnana, ning just absoluutne võit valimistel on andnud võimaluse luua tasuta ühistransport, toetada eakaid ja noori, käivitada munitsipaalehituse programm ning pakkuda linna poolt enam tuge abivajajatele.

Suurte ideede elluviimine ei ole jäänud märkamata. Populaarseim linnapeakandidaat Tallinnas on tegevlinnapea Taavi Aas ning suurim toetus on Keskerakonnal, keda usaldab ligi pool tallinlastest. Keskerakonna juhtimisel üleriigiliselt tõuseb madalat ja keskmist palka teenivate inimeste sissetulek ja vähenevad ravijärjekorrad. Kõik inimesed saavad, sõltumata oma töökohast ja palgast, õiglasemalt pensionipõlve pidada, toetatakse viimaks põllumeest ning väärtustatakse haridust ja kõiki haridustöötajaid.

Need on Keskerakonna põhimõtted, mille eest oleme aastaid seisnud opositsioonis ning mille elluviimist on meil täna võimalik viimaks ka tegelikult juhtida. Kõike seda saab toetada vaid Keskerakonna poolt hääletades ja erakonnas kandideerides. Seetõttu on arusaadav, et meie konkurendid vaid tervitavad valimisliite, mis valimistulemust neile rõõmupakkuvamaks võib muuta.

Keskerakond ei saa eal öelda, et meil pole midagi kaotada. Erakonna ligi 15000 erineva emakeele, hariduse, töökoha ja vanusega liiget teevad igapäevaselt tööd ühiskonda ja poliitikasse panustamisel ning see on meie jaoks vägagi oluline. 500 kandidaati Tallinnas ja üle 2000 Eestis soovivad muuta oma kodukohas elu paremaks. Ligi 150 000 inimese hääl Riigikogu valimistel ja pea 200 000 Keskerakonda toetavat sedelit kohalikel valimistel on usaldus, mida me ei tohi petta.

Valimised ei ole pelgalt rahulolematute loendus. 15. oktoobril valitakse poliitiline jõud, kellele tehakse ülesandeks konkreetsete probleemide lahendamine. Selles valguses ei saa ega tohi ükski kultus asendada konkreetset ja läbimõeldud tegevuskava. Toetame suurt ja tugevat ning valijatest hoolivat Keskerakonda. Võidame üheskoos valimised Tallinnas ja kogu Eestis!“

Kesknädala meelest näitab Keskerakonna esimehe ja piirkonnajuhtide üksmeelne pöördumine, et valimistele minnakse vastu lõpuks ikkagi ühtse meeskonnana.

 Viimati muudetud: 09.08.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail