Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Vahvad suvepäevad Lammasmäel

AIVAR JARNE,      09. august 2017

Ligi 400 osavõtjaga Keskerakonna traditsioonilised suvepäevad leidsid seekord aset möödunud nädalavahetusel Lääne-Virumaa maalilises paigas – Kunda jõe äärses Lammasmäe puhkekeskuses.

 

 

Nagu ikka räägiti ja arutleti palju (ning mitte ainult poliitikast ja võimust), võisteldi kõigest hingest, ning kui oli aeg pidu panna, siis lauldi ja vihuti tantsu hilisööni. Nii päikeses kui ka vihmas.

Poliitikaaruteludes lõid kaasa Jüri Ratas, Kadri Simson, Jaak Aab, Enn Eesmaa ja Taavi Aas. Valimiskoolituse viis vihma ajal läbi Raimond Kaljulaid. Seenioridekogu eesotsas Elmar Truuga andis põhjaliku ülevaate oma tegemistest.

Pingelised võistlused toimusid nii käesurumises, sangpommi tõstmises ja võrkpallis kui ka kirveviskamises. Parimaks kanuuvõistkonnaks osutus Meganoored ning erakonna esinumbriks males sai taas Ain-Valdo Müütnik.

Väga läbimõeldud ja praktilised olid erakonna naiskogu KENA ettevõtmised, mis olid seotud meie riigi juubeliga. Heegeldati võidu 100 sammast ning piirkondade esindused valmistasid 100 cm pikkuseid kiluvõileibu, mis pärast žürii kiitvat hinnangut ühiselt ära söödi.

Andrus Tamme püstijalakomöödia poliitikast läbi Pilkaja pani rahva lõbusalt naerma. Kui õhtujuhid Andre Hanimägi ja Marko Kiljak hilisõhtul tantsule kutsusid, oli päevastest võistlemistest ja erinevatest mõõduvõtmistest väsinud rahvas kohe nõus jalga keerutama ning lauluviisigi üles võtma. Hoogu andis sellele veel ansambel Napsitrallid.

 Olid vahvad suvepäevad!

 

Tekst ja fotod Aivar Jarne

 

Pildiallkirjad:

Jüri Ratas koos kesknoortega

100 cm pikkust kiluvõileiba valmistamas

Kõnet kuulamas

Ratas kõnelemas

Simson esinemas

Suvepäevadel heegeldati 100 sammast…

Mängiti malet…

Ja suruti kätt

 Viimati muudetud: 09.08.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail