Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Viimsi kesknoorte algatus toob valda lauatennise välilauad

09. august 2017

Kevadel loodi Viimsisse kesknoorte klubi ja valiti juhatus koosseisus Kea Kruuse, Eingard Tops ja Olga Ivanova. Tänaseks on nende töö vilju juba näha: vallavalitsus plaanib tänu kesknoorte pöördumisele rajada vabasse õhku lauatennise välilaudu.

 

„Viimsis on võimalik lauatennist mängida sisetingimustes noortekeskustes ja Viimsi koolis, kuid välilaudu on ainult üks, Pärnamäe külas, ja seal on tugeva tuule tõttu kehv mängida. Paljudes valdades ja linnades on kohalik omavalitsus lauatennise välilaudu paigaldanud ning need on kujunenud populaarseks. See on suurepärane viis värskes õhus tervislikult ja lõbusalt vaba aega veeta,” põhjendab pöördumise tegemist Viimsi kesknoorte klubi esimees Kea Kruuse.

Vallavalitsus suhtus kesknoorte initsiatiivi positiivselt ja tulemas on kohtumine pinksilaudade asukohtade väljavalimiseks. Rahastus leitakse tõenäoliselt valla järgmise aasta eelarvest. Eesmärk on, et Viimsi noored saaks juba tuleval kevadel õues lauatennist mängida.

Kruuse sõnul on Viimsi kesknoortel plaanis initsiatiivi näidata ka teistes valda puudutavates küsimustes. Ettepanekutest neil puudus ei ole: näiteks võiks valda rajada uue võrkpalliplatsi, bändiruumi, käima panna ööbussi reede- ja laupäevaõhtuti, ehitada Tammneeme külasse sadama ja astuda samme Viimsi metsade kaitseks.

 

[fotol]    Viimsi kesknoorte juhatus: Kea Kruuse, Eingard Tops ja Olga Ivanova.Viimati muudetud: 09.08.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail