Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Võru kui tugev maakonnakeskus

ANNELI OTT,      09. august 2017

Keskerakonna nimekirjas kandideerivad Võru linna volikokku paljud pikaajalise kohaliku omavalitsuse töö kogemusega ja oma kodulinna hoidvad inimesed, kellega koos saavutame kindlasti eesmärgid, mida oleme järgnevaks neljaks aastaks seadnud.

 

Meie eesmärgiks on, et Võru oleks tugev maakonnakeskus ja et meie elanikele pakutaks parimat. Teeme tulemuslikku koostööd maakonna kõigi omavalitsustega.

Paremate teenuste ja töökohtade kättesaadavuse nimel toetame Võru linna osalust tasuta ühistranspordi kehtestamiseks kogu maakonnas. Võru tänavad on esinduslikud ning aastaringselt heas korras, koostöös riigiga teeme taristuinvesteeringuid, renoveerime Räpina mnt. ristmiku.

Võrus linn väärtustab lapsi ja nende õpetajaid nii lasteaias kui ka koolis. Tõstame lasteaiaõpetajate töötasu konkurentsivõimelisemaks.

Toetame uue riikliku õppekava alusel kõigile lastele tasuta ujumisoskuse tagamist.

Võrus on huviharidus kättesaadav kõigile lastele; linn tasub osalemise vähemalt ühes huviringis.

Toetame erainvestorite kaasamist tervislikku eluviisi ja kvaliteetset vaba aja veetmist soodustava taristu rajamisse.

Keskerakonna eesmärgiks on Võru linna arendustegevust toetav ettevõtluskeskkond. Soodustame väiketootjate ühistegevust,  tunnustame ettevõtjate olulist rolli töökohtade loomisel ja kohaliku arengu tagamisel.

Keskerakonna valimisprogramm 2017. aasta kohalikeks valimisteks toetab Võru linna arengut ning on paljudes punktides ja meie elanike vajaduste nägu!

 

ANNELI  OTT,

Keskerakonna Võrumaa piirkonna juht, Riigikogu liige

 Viimati muudetud: 09.08.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail