Logo
16. mai 2018
19 (1100)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Jüri Ratas reitingutest: inimeste kõrge usaldus on suur vastutus Eesti ees

vaagija  2017-03-17 13:49:53
Valijad on tänulikud Jüri Ratase juhitud valitsusele ja nimelt ka juba 25 aastat tagasi valitud tsentristliku sotsiaalse turumajanduse suunale, tagamaks Eesti jätkusuutlikkuse päästmise. Seda näitavad ka regulaarselt kõrged reitingud Keskerakonnale nii pealinna kui ka vabariigi tasandil.

mull-mull-mull  2017-03-18 03:03:44
Sakala keskus, rattake, kuidas ikka sellega oli? Ja need 10 000 rahva poolt hoole ja armastusega kogutud allkirja hoone kaitseks? Kuhu need kadusid ja haihtusid,ah? Suure suuga oskad küll juttu puhuda, kuid kas ei peaks hoopis suu kinni hoidma?

n.77  2017-03-18 10:41:20
Pealkiri võiks ikka olla nats tagasihoidlikum,mis on untsukeeratud ei saa kõiki vastutust kohe omakaela võtta? Tuletab meelde veneaegseid hüüdlauseid.(pealkiri)

maali maalt  2017-03-18 11:27:55
Sakala keskus oli üks ilusamaid ja Estonia vastas põhjamaiselt kargelt sobivamaid hooneid. See oli arhitektil Raine Karbil üks paremini õnnestunud töid. Praegune klaasist monstrum ei sobi absoluutselt sinna platsile. Eks seal tundus jälle, et käsi peseb kätt.

kahjuks  2017-03-18 15:16:38
olen siin mainitud kommentaaridega päri.On tehtud ka väga suuri rumalusi aga no jälle,kes meist seda teinud ei ole.Nüüdsete võimul olevate juhtide häda on selles,et nad on ainult visionäärid aga mitte mingisugused praktikud.See tuleneb sellest,et riigil ei ole eesmärki ja nii ei vastuta riigivõim riigi ega rahva kestvuse ja turvalisuse eest.Ega nad muud ei tee kui ainult suuga jahvatavad.Olen mõelnud,et ei suudeta isegi nii lihtsat probleemi nagu prügi taaskäitlemist teostada.Keegi on selle töö juhendajaks küll seatud aga tulemused on 0 lähedased.Miks teda seal pidada?Vahetage välja,seni kuni saate inimese,kes suudab tõestada oma hakkama saamist.Meie elukeskonda loodust on vaja säästa ja taaskasutusse suunamine on selleks kõige tõhusam vahend.Miks oodatakse direktiive välis isandatelt.Võiks ka iseseisvalt midagi kasulikku ära teha.

Esteks  2017-03-19 19:40:27
Kui teised,peale kesksooliste, omi arvamusi esitavad ei ole nad veel rassisstid,fassistid ega tiblad.Nagu ütleb vanasõna,"kes teisele nime annab see ise seda kannab."Nii et olete ise see kuulus"tibla".Ei ole vist enam saladus see,et reformile alluvas peavoolu meedias antakse sõna ainult nendele,kes neid ja nende võimu kiidavad.Teistele peavoolu meedias sõnaõigust ei ole,võib olla ehk veel selle häkkeri harry.Kuigi nagu teame on ju ERR riigi rahastusel ja peaks olema avatud kõigile,arvamuste avaldamiseks.Peavoolu meedias käib kogu aja teistmoodi arvajate laimamine ja sildistamine.

Nimi 
E-mail