Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Kesknoorte esimees: Kas peaksime jätma infoväljast välja kõik, kes vaatavad vene kanaleid?

Ele  2018-01-09 18:00:31
Kõige rohkem propagandat teevad Eesti kanalid. Vene kanalites on palju huvitavaid saateid, osa nendest on paremad kui Eesti kanalites.

Ohoo  2018-01-10 02:51:57
kas tasub pöörata tähelepanu nii tobedale nõudmisele. Need, kes tahavad jätta inimesed ilma vene kanaliteta on alatud, vihast moonutatud nägudega. Nii mõnedki eesti kanalid moonutavad fakte. Kes ei taha vaadata vene kanaleid ega keegi ei sunni neid seda tegema. Las need vaatavad, kes tahavad. Mina vaatan hea meelega ja ei taha neist ilma jääda.

Keskerakond....  2018-01-10 06:54:14
...teeb kõik endast oleneva,et umbkeelsus lokkaks siin igavesti. Näib,et kesikute eesmärk ei olegi ühiskonna sidusus---ühine keel loob kondakte, paraneb üksteisest arusaam, suureneb ühine "meie" tunne-----vaid võimule saamine ja võimule jäämine vastu põlisrahva tahet. TE teete ju kõik endast oleneva,et need umbkeelsed,kes pole olnud võimelised 26 aasta (see muide näitab väikest ajumahtu ja lollakat ülbust---isegi hiinlane tuleb siia (kes võiks ju 10 korda ülbem olla) õpib riigikeele ära) jooksul keelt selgeks õppima,seda tegema ei peagi, pigem surute eesti keelt alla. Need teie haletsust vajavad on ennast siia peale "vabastamist" unustanud ehtsad putinlased,kes valivad Putinit,vahivad vene kanaleid ja igatsevad kõike seda siia,kuid ise sinna mingil juhul minna ei taha,siin eestlaste leiva peal hea kosuda. Midagi nii rõvedat,mis toimub just teie kõige eestiliku mahatampimise ajal on see õudne Toomi eit ja meie Raekoda lagastav Kõlvart,kes pidas seal venelastega pidu. Üks kellele Savisaar kinkis kodakondsuse (mida nüüd kahetseb) ja teine tavaline segavereline pätt,keda ootab see pomm,mis oma eesmärki ju ei täitnud---aga kesikud on pöördes. Autor on ilmselt aga armeenia juurtega,selle rahvuse esindajad on eriti suured "venelased" suuremad kui venelased ise ongi. Lammutate meie pisikest riiki,igast praost röömate välja ja arvate,et teil on õigust siin midagi nõuda----eestlased ühinevad ja te kaote siit kus kurat, reklaamige ennast ja oma jõledat blatnoi kultuurat oma raha eest,see tähendab liikmemaksude eest,käed eemale eestlaste maksudest.

Las  2018-01-10 09:15:03
vahivad, kuid miks peavad võimurid ja valitsejad sealt endale rahva raha eest reklaami ostma? Miks Kerinee sellele ei vasta? Kas küsimus on äkki liiga LIHTNE?

maksudest  2018-01-10 10:12:16
Ottomanide millet süsteem nägi omaaette maksusüsteeme õigetel usklikel elik siis muhameedlastel siis oma millet ja väärusulistel teine ja uskmatutel kolmas. Millises vormis toimib maksusüsteem Eestis teab keegi? Eestlased maksavad makse siis vere järgi ja teised ilmselt ei maksa täpselt samuti vere alusel, nii või? Või eestlased ei maksa ja teised siis vere alusel maksavad või kuda?

Harald  2018-01-10 10:20:47
Meil on demokraatlik ühiskond ja iga kodanik võib vaadata täpselt seda kanalit, mida tahab. Arvan, et kuna see PBK ja propaganda jutt on juba paar nädalat nö päevakorras, siis paljud tunnevad huvi, mida seal ikka näidatakse, ja hakkavadki PBKd vaatama. Seal on ka massiliselt muud ärireklaami. Ja ongi parim viis ise veenduda, mis on ja mis ei ole. Valimised on jälle ukse ees ja mõned tahavad infokraane kinni keerata, selle asemel, et neid ka ise kasutada.

maali maalt  2018-01-10 13:15:44
Ilma venelasteta lakkaks Keskerakond olemast. Eestlased on natuke juhtkonda, mõningad inimesed Lõuna-Eestis ja kümmekond siinset kommijat...ja kogu lugu.

Iroonman.  2018-01-10 14:53:55
Rohkem kui imelik on väide, et meie venelased on infost ära lõigatud. Venekeelseid kanaleid on palju ja võimsamaid kui eestikeelseid kokku, sealhulgas Ukraina kanalid nii vene kui ukrainakeelsed - viimased on venelastele tüki arusaadavamad kui meile soomekeelsed. Uudistehuvilisena tunnen vastupidist - eestikeelsed kanalid annavad ühepoolset infot ja sedagi väga piiratult, vaikimist on väga palju ja mis on, seegi saastaga segatud - Mang ja Paukson ees ja taga, vahele liputab keegi täistopitud tisse. "Meelelahutust" on nii palju, et teeb meele mõruks.

On  2018-01-10 15:55:12
ju ETV+, las vaatavad seda. Kui ei vaata, siis oma asi. Mingil põhjusel pole alust osta enesereklaami mujalt.

to maali maalt 2018-01-10 13:15:44   2018-01-11 13:53:48
Ei maksa levitada valesid. (Kuigi valede levitamise eest võidakse isegi maksta.) Keskerakond on olnud küllaldaselt eestlaslik nii oma koosseisult kui ka olemuselt. Mõni end (maru)rahvuslikuna välja pakkuv erakond on (vajaduste korral) valmis tegutsema hoopis rohkem võõrastes huvides. Iseküsimus on: miks Keskerakond nii rahulikult on talunud sellist valede suurekspuhumist? Igatahes paljusid sellesse erakonda mitte kuulujaid ajab selline võltsteabe-puhumine küll tigedaks.

Eakas  2018-01-13 18:17:35
Valdan üht võõrkeelt s.o. Vene keel-ja minusuguseid on veel palju.On väga hea et neid kanaleid on,mind ei koti üldse kust kohalikud venelased oma info saavad.Mina oskan oma tõe ise kokku miksida ja aru saada,mis kanal pingutab üle ja kelle jutt on tõesem.Oleks kole kui võrdluse nvõimalus puuduks.

Nimi 
E-mail