Logo
15. november 2017
45 (1076)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Uudise pilt

Kohalike omavalitsuste valimised olid Keskerakonnale igati edukad. Suurima erakonnana, mis lisaks kannab ka peaministrierakonna vastutust, oli meie eesmärk olla Keskerakonna nimekirjaga väljas võimalikult paljudes kohtades. Mul on hea meel, et 73 omavalitsuses oli võimalik anda oma hääl hoolivama poliitika poolt ning et 158 952 inimest just seda võimalust ka kasutas. Minu suur tänu kõikidele kandidaatidele, nende toetajatele ja hääletajatele! Valimiste võitmine on suur au, aga loomulikult ka suur vastutus.

AUTOR : MIHHAIL KORB
Uudise pilt

23. oktoobril valis Riigikogu XIII koosseis uued aseesimehed. Kuigi alles märtsis valiti korraliselt kogu juhatus, tuli Taavi Rõivase tagasiastumise tõttu erandkorras korraldada aseesimeeste valimised.

AUTOR : ENN EESMAA
Uudise pilt

Ülenurme raamatukogu juhataja Kersti Ernits tunneb piisavalt nii raamatutarkust kui ka ümbritsevat igapäevaelu selle murede, rõõmude ja lootustega. Küllap tegelikkuses hästi orienteerumise pärast ongi tingitud talle Keskerakonna Tartumaa arendusjuhi töö usaldamine ja valimine Kastre vallavolikogusse.

AUTOR : JAAN LUKAS