Logo
14. veebruar 2018
6 (1087)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Keskerakond kohtus esmase konsultatsiooni raames EKREga

17. oktoober 2017

Keskerakonna delegatsioon kohtus täna Nordic Hotel Forumis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esindajatega, et kaardistada erakondade puutepunktid ja arutada ideid Tallinna linna arengu osas.

Keskerakonna linnapeakandidaat Taavi Aas sõnas, et eelkõige oli tegemist kohtumisega, kus tutvustati teineteisele vaateid Tallinna edasises arengus ning arutati võimalikke omavahelisi puutepunkte. Keskerakonna delegatsiooni juhi sõnul näitas arutelu, et kahel erakonnal on Tallinna juhtimiseks sarnaseid vaateid. „Juhul kui peaksime jõudma koalitsiooniläbirääkimisteni, tuleb arutada kõike loomulikult detailsemalt ning on mitu puntki, mis vajavad läbi arutamist ja kus meie seisukohad on erinevad,“ sõnas Aas.

 

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esindaja Martin Helme sõnas, et tänane kohtumine oli nii-öelda esimene ring, mille käigus kaardistati see, mida nelja aasta jooksul võiks teha. „Tegemist ei olnud koalitsiooniläbirääkimistega, vaid valijad andsid Keskerakonnale mandaadi linna edasi juhtida ning meie huvi on, et võimalikult paljud meie lubadused saavad pealinnas realiseeritud,“ selgitas Helme.

 

Kuigi Keskerakonnal on Tallinna Linnavolikogus 40 mandaati 79st ehk enamus, on erakond avaldanud soovi kohtuda ka kõigi teiste linnavolikogus esindatud erakondadega, et kaardistada teineteise mõtteid ning seda, kas on piisavalt puutepunkte võimalikeks koalitsiooniläbirääkimisteks ja selleks, et pealinna juhtimine oleks veelgi laiapõhjalisem.Viimati muudetud: 17.10.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail