Logo
14. veebruar 2018
6 (1087)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Aas IRLile: Aeg oleks kampaaniaretoorikast lahti lasta

18. oktoober 2017

Keskerakonna linnapeakandidaat, tegevlinnapea Taavi Aas sõnas, et IRLi otsus loobuda kohtumisest näitab, et kampaaniaretoorikast hoitakse kramplikult, kuid sama edutult kinni kui valimistel.

Aasa sõnul on Raivo Aegi põhjendus korruptsiooni sallimise osas otsitud vabandus ning valijad peaksid küsima, miks keeldub IRL oma valimisprogrammi täitmise võimalust pealinnas isegi arutamast. „Kui on konkreetseid ettepanekuid linnajuhtimise parandamiseks, siis saab seda teha linna juhtides, kuid selle üle ei soovi IRL isegi arutada mitte, mis on pehmelt öeldes kummaline,“ kommenteeris Aas.

 

Samuti soovitas Keskerakonna tegevlinnapea Aegil pöörduda õiguskaitseorganite poole, kui on konkreetseid süüdistusi. „Aastast 2005 politsei peadirektori ja hiljem kaitsepolitsei peadirektori ametit pidanud Aegi suust on eriti kummastav kuulda jutust korruptsioonist pealinnas,“ sõnas Aas ning lisas, et korruptsioon on igal juhul taunitav, kuid ei ole pealinnas kindlasti põhiküsimus. „Seda leidsid 15. oktoobril pealinlased ja ilmselgelt oma varasemal tööpostil ka Raivo Aeg,“ rõhutas Aas.Viimati muudetud: 18.10.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail