Logo
25. aprill 2018
16 (1097)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Tallinn valib aasta parima sportlase ja võistkonna

11. detsember 2017

Kõigil linlastel on võimalus osaleda Tallinna aasta meessportlase, naissportlase ja sportmängude võistkonna valimisel läbi internetihääletuse Tallinna linna kodulehel, vahendab Raepress.

Oma valiku saab teha ja hääletadaSIIN Tallinna aasta parimaid sportlasi saab valida kuni 14.12.2017 kella 23:59ni.

 

Naisnominendid on Irina Embrich, Epp Mäe, Ksenija Balta, Olga Borisenko, Ülle Kell ja Ljudmila Kortšagina. Meessportlastest on kandidaadid Nikolai Novosjolov, Heiki Nabi, Janek Õiglane, Mart Seim, Vladislav Žarov ja Kirill Kotšegarov ning sportmängude võistkondadest Tallinna FC Flora jalgpallimeeskond, BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond, Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond, Tallinna Selveri võrkpallimeeskond ja SK Reval Sport/Padise/Lasnamäe käsipallinaiskond.

 

Tallinna parima sportlaste nominentideks on alaliitude poolt esitatud sportlased, kelle elukoht on Eesti rahvastikuregistri andmetel Tallinn ja kes on edukalt võistelnud täiskasvanute rahvusvahelistel tiitlivõistlustel ning sportmängude võistkond, kelle kodusaal ja kodumängud toimuvad Tallinnas ning kes on tulnud Eesti meistriks kõrgeimas meistriliigas, saavutanud kõrge koha regionaalses ja/või Euroopa liigas.

 

Tallinn tunnustab ja autasustab oma parimaid sportlasi, sportmängude võistkonda, juuniorsportlasi, olümpiaveterane ja suurürituste korraldajaid traditsioonilisel galaüritusel 18. detsembril Mustpeade majas. Viimati muudetud: 11.12.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail