Logo
25. aprill 2018
16 (1097)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Keskerakond toetab Enn Eesmaa ja Eiki Nestori jätkamist

20. märts 2018

Eile kogunenud Keskerakonna juhatus tegi Riigikogu Keskerakonna fraktsioonile ettepaneku toetada Eiki Nestori jätkamist Riigikogu esimehena ja Enn Eesmaa jätkamist Riigikogu aseesimehena. Samuti otsustas juhatus toetada senist fraktsiooni juhti Kersti Sarapuud ning aseesimehi Erki Savisaart ja Valeri Korbi.

Erakonna esimees Jüri Ratas sõnas, et Riigikogu esimees Eiki Nestor ning Riigikogu esimene aseesimees Enn Eesmaa on hoidnud Riigikogu juhatuse töise ja asjalikuna ning on alati parlamendis vajalikku ühisosa otsinud. „Nende asjatundlik ja tasakaalukas juhtimisstiil on eriti oluline olukorras, kui opositsioon on esitamas lühikese aja jooksul juba kolmandat kandidaati Riigikogu juhatusse. Riigikogu vajab stabiilset ja töist õhkkonda mitte poliitilist mängurlust,“ rõhutas Ratas.

Enn Eesmaa tänas erakonna juhatust usalduse eest ning sõnas, et on valmis fraktsiooniliikmete toetusel aseesimeheks kandideerima. „Kuigi Riigikogu võimalik juhtkond kaldub uusi arenguid silmas pidades vägagi saarte poole, võin kinnitada senisele heale koostööle tuginedes, et Riigikogu juhatatakse kõikide Eestimaa piirkondade elanikke silmas pidades,“ naljatas Eesmaa viitega Eiki Nestori, tema ja Kalle Laaneti seotusele just Saaremaa ning Hiiumaaga.

Lisaks tegi juhatus ettepaneku Keskerakonna fraktsioonile toetada senist fraktsiooni juhtkonda: esimehena Kersti Sarapuud ning aseesimeestena Erki Savisaart ja Valeri Korbi. Ratas tõi välja, et Kersti Sarapuu, Erki Savisaare ja Valeri Korbi juhtimisel on Riigikogu Keskerakonna fraktsioon tegutsenud tugeva ja ühtse meeskonnana. „Fraktsioon on kaitsnud Keskerakonna ja valitsuse positsioone ning seisnud järjepidevalt Eesti inimeste heaolu eest,“ rõhutas Ratas.Viimati muudetud: 20.03.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail