Logo
16. mai 2018
19 (1100)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Keskerakonna aseesimees: Keskerakonna toetus püsib kõrge

23. aprill 2018

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid ütles, et uuringufirma Kantar Emor aprillikuise küsitluse kohaselt on Keskerakonna toetus stabiilselt kõrge, mis näitab peaministripartei tugevust ja kogu organisatsiooni head võimekust.

„Keskerakonna juhtimisel on valitsus teinud mitmeid inimeste heaolu ning riigi toimimist parandavaid otsuseid,“ ütles Karilaid. „Tulumaksuvaba miinimumi tõstmine, toetused maaelule, politseinike, päästjate ja õpetajate palgatõus ning kohalike omavalitsuste tugevdamine on mõned kaalukad näited meie poliitikas.“ Karilaidi sõnul seisab Keskerakond sidusama ühiskonna eest nii täna kui tulevikus. „Eesti jaoks on suured eesmärgid majanduskeskkonna edendamine, rahvaarvu suurendamine,  julgeoleku tugevdamine ning kohalike omavalitsuste toimetuleku parandamine,“  märkis Karilaid.

Keskerakonna aseesimees ütles, et Reformierakonna reiting on pöördumatult languses. Karilaid tõi näiteks, et Kaja Kallast sobivaimaks peaministriks pidavate inimeste hulk on vähenenud ning on paranenud hoopis Keskerakonna juhi, peaminister Jüri Ratase toetus. Keskerakonna aseesimehe sõnul on Reformierakonna loodud negatiivsed müüdid  visad kaduma, aga kui need hajuvad, siis haihtub ka Reformierakond. „Majandus kasvab ilma Reformierakonnata, julgeolekusse tuli raha rohkem ilma Reformierakonnata, Eesti riigi võlg väike ilma Reformierakonnata. Mida üldse on Reformierakonnal pakkuda peale hirmutamise?“ küsis Karilaid.Viimati muudetud: 23.04.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail