Logo
14. märts 2018
10 (1091)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Keskerakond on unikaalne poliitiline jõud

ohhhh....  2017-08-09 04:26:17
"See, kuidas me kui erakond üksteist kuulame ja austame, on mudel, mida saame pakkuda tervele ühiskonnale."

Aitäh, seltsimehed" sellist üksteise "austamist" Eesti ühiskonnal küll pole vaja.

Vaene parteisekretär  2017-08-09 05:23:01
Kui sa oskaksid maakeelt mõistaksid ka oma lehte lugeda.
Varsti katab tühjust jällegi usupropa ja ei muud.
Millega tegeleb peasekretär?

Ott   2017-08-09 05:42:49
Kahtlemata on Keskerakond parim erakond, ainuke kes teeb tööd inimeste heaks. Kuid Savisaare juhtimise ajal meeldis mulle ta rohkem, kuna oli üksmeelne ja õiglane.

Jah  2017-08-09 05:53:45
Sel ajal, kui Reformi tagatoas käis kibekiire valestsenaariumide koostamine Eestimaa parima ja ausama inimese kohta, teeb Keskerakond tööd inimeste heaks. Tegelikult ausa inimese kõrvaldamine poliitikast, tema tervise rikkumine võttis kaua aega. Ega pole kerge süüdistusi leida sealt, kus neid pole. Aga sel ajal veeres elu Eestimaal elatustaseme näitajate poolest viimaste hulka. Eelmised valitsused andsid välja ühe vale otsuse teise järgi ja said hääli vaid laimu, sõja-ja vihavaenu õhutamise ning hirmutamise teel ilma töötulemusteta.

Kes on meie   2017-08-09 06:40:15
president. Tema olii meile määratud jänkide poolt nagu Ilveski.
Selle valimise klounaasiga läksid kaasa Ratas, Reps ja Simson. Äge lavastus.
Praegused valitsejad on reeturid.
Reedavad ka rahva. Reetur jääb alati reeturiks ja tänu sellele pidevalt meie taevaalune meie raha eest mürinat päeval kui öösel täis. Isegi linnud kadunud ja putukatest ei tasu rääkidagi.
Jänkid kasigu koju.

Keskerakond  2017-08-09 07:02:31
on ennekõike orierakond, mis viib ellu just teiste totrusi. Kus on Ratta Jürka andekad mõtted, millega ta praalis enne valitsuse moodustamist? Ainult oskab reffe teenida, refid vaid itsitavad, et Loll-Jürka viib kogu nende sopa ellu. Nii jäävad reffide käed puhtaks ja 2 aasta pärast tehakse riigikoguvalimisel keskile 10:0.

sm.Kõlvart:ile  2017-08-09 07:14:36
Seda,nn."ühtsust" ühiskonnas te loonud ei ole,miks te pidevalt valetate? Keskerakonda valib 80% ringis venelasi--(enamiku eestlaste-põlisrahvuse jaoks on nad tsiviilokupandid ja nende järeltulijad,) tegelikult neid te eelistategi,ega muidu domineeri meie pealinnas vene keel ja isiklikult teie õhutate Garanša taolisi suurvene šoviniste vene lapsi õpetama,hirmuga,et äkki neist muidu saaks lõpuks eurooplased,kes on võimelised austama riigikeelt. Alles siis saaks selle ühiskonna siduda,seni teie erakond ainult külvab umbusku.

kokkulepe  2017-08-09 07:42:57
Põhiline on leida kokkulepe kahe seltskonna vahel ja väldib tarbetut tõmblemist Tallinnas. Kui rahvas Talliinas saab hakkama siis on kõigile Eesti inimestele parem. Seega leida kokkulepe.

KESKERAKONDLANE  2017-08-09 10:02:32
Arvete klaarimisse meedia kaudu on andnud oma panuse keskmeedia kontrolli all olevad erakonnad, kes rõõmustavad igasuguse sisevastuolu korral Keskerakonnas.Meie selliseid arveteõiendamisi ei poolda, kui on juttu sisemistest vastuoludest IRL-s ja Reformierakonnas. Samuti on näotu jälgida, kuidas Tallinna opositsioon ründab linna tegemisi ja soovib tehtut lammutada

vaagija  2017-08-09 10:29:46
„Me kõik mäletame Edgar Savisaare rolli Eesti iseseisvuse taastamisel ning teame, et mitmeid aastaid on ta rakendanud oma jõudu Tallinna arendamisel. Vaatamata kõigele jääb ta üheks Keskerakonna sümboliks ja meie erakonna liikmeks.“
Õiged sõnad Mihhail Kõlvartilt. Kui peavad paika ka Edgar Savisaare õeldu ja ta peab sõna, et valimisliidu moodustamisega ei tekitata vastasseisu Keskerakonnaga ja ei mingit kättemaksu, et vaid suure ja ühtse Keskerakonna sees peab olema rohkem konkurentsi, siis peaks ju kõik õige olema. Vastasel juhul pakuksime valimistel heameelt vaid konkurentidele.
Lisaks paljule positiivsele, mida on Keskerakonna eestvedamisel paljude aastate jooksul saavutatud Tallinnas ja ka kogu Eestis, jääb veel soovida, et suudaksime lõpuks ka tublid lätlased kinni püüda ja kehtestada ka Eestis lõpuks inimesest hooliv õiglane astmeline tulumaks.

  2017-08-09 10:50:43
kanaps-vaagijal on ka ajuinsult olnud nagu ta iidol burešinilgi, ajavad ühtmoodi segast ja seosetut jura

Kalluta aga  2017-08-09 13:30:11
vaagija 2017-08-09 10:29:46

See Savinova valimisliidu teema on ilmselgelt Savisaare kättemaks. Aga vaagija peidab pea liiva alla ja seletab ikka mingist konkurentsist. Ühesõnaga - järjekordselt poeb Edgarile seebita!

Edgari ajal ju sellist "konkurentsi" ei lubatud mingil juhul. Need kes julgesid väljaspool erakonna nimekirja valimisliitudes kandideerida, said ilma pikemata sule sappa. Edgar aga võib endale sellist "konkurentsi" lubada. Jälle võrdsemast võrdsem!

Ei tea kuidas kesikla lihtliikmetele selline röökiv ebaõiglus meeldib?

to: Kalluta aga  2017-08-09 13:38:42
Lihtkolhoosnik burešinlasel puudub igasugune mõtlemisvõime, tema arust ei olegi tegu ebaõiglusega vaid ilmse järjekordse puusliku "geniaalse" käiguga, millega kaasneb ikka suur "hoolimine".

Rein  2017-08-09 14:15:47
Suure ja ühtse Keskerakonna sees peab olema rohkem konkurentsi, siis peaks ju kõik õige olema- Ja selleks konkurentsiks on konkureeriv valimisliit, mis võitleb samade häälte nimel? Ei saa loogikast aru. Kinoks läheb siis kui kesk kaotab enamuse ja koalitsiooni moodustab mitte Savika liiduga vaid näiteks sotsidega. Mida siis vaagija välja toob, nt et väga tore, et osa üksmeelsest keskerakonnast on ka opositsioonis, saame nii palju paremini linna juhtida vms. See Savika ülistamine on viimasel ajal ikka igasugu loogika kaotanud ja pole isegi naljakas enam.

Vene  2017-08-09 15:00:40
koolides sellist matat õpetataksegi: eestlane+... = venelane.

korjab hääled  2017-08-09 17:01:49
Esmalt korjab hääled kokku siis klaarib.

Tegelikult  2017-08-09 20:37:15
huvitab mind hoopis see,kes lekitas keskide juhtidele Y.Toomile kodakondsuse andmise tagapõhja.Ansip kinnitas nimekirja,kuid Savisaar eksis nimekirja täienduse esitamisel kuupäevaga.Juuli algusnädal oli ju põnev:kolm õde,Toomi öine selgusehetk,Savisaare internetikonto kaaperdamine koos arhiivi kadumisega etc..Juhuslikkus?

mulle Kõlvart meeldib  2017-08-09 21:33:41
ta on tasakaalukas ja arukas inimene. Sedagi arvamust oli hea lugeda, ei rünnatud konkurenti ja samas öeldi välja olulised asjad.Edu Talle valimistel!

Aivar  2017-08-09 21:41:40
keskerakond on tõepoolest unikaalne erakond! Partei ajaloonõunikuks(!?) on mäluhäirete all kannatav indiviid(Savisaare kaitsja oliver Nääsi kinnitusel)
Kaagutatakse Eesti vabastamisest, ise toetutakse nende samade okupant-buhvaikade häältele.
Hoolitsetakse rahva eest. keskerakondliku valitsuse maksutõusud on viinud Eesti enneolematu hinnatõusu teele.
Kui Ansipi unistus viia Eesti 5 rikkama euroopa riigi hulka ei täitu, siis Keskpasapartei on vähem kui aastaga suutnud eesti viia päris solgiauku!
Niisiis, kui tahate eesti riigi hukku- valige keskerakond!

Aivarile  2017-08-09 22:46:51
Te olete vist viinauimas, et sellist lollust kirjutate. Rikaste maksutõusud on minimaalsed. Eelmised valitsused on viinud meie elatustaseme tagantpoolt kolmandaks. Ja selles pole süüdi Keskerakond. Kui raske on praegusel valitsusel heastada seda, mis on valesti tehtud, aga õigesti polegi midagi tehtud. mitmed ministrid on jäänud samaks, mis eelmises valitsuses ja keskerakondlastest ministrid on juba praegu teinud palju kõigi inimeste heaolu nimel. Põllumees peab saama oma töö eest raha ja kui toiduained veidi kallimaks muutuvad me ei märkagi seda. Eelmiste valitsuste ajal vaesus aina kasvas ja on vaja võimaldada kõigile inimväärset elu. Suured summad on eraldatud meditsiinile ja põllumajanduse arenguks. Õpilased hakkavad saama koolis tasuta toitu jne. Palju on juba ära tehtud, aga peab ka arvestama kahe teise erakonnaga kelle vahel ollakse.

1 | 2 | 3 | Järgmine

Nimi 
E-mail