Logo
21. märts 2018
11 (1092)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Üks kena valimislubadus

Üks  2017-10-11 07:48:45
mu teenelisi lemmikkirjanikke tuleb välja ülimalt aruka ettepanekuga.
Ja see on samuti kullast ettepanek, et keskerakond on vene rahva erakond.

ants eelmisele  2017-10-11 09:28:52
Vene inimene on tuhat korda targem ja arukam , kui sinusugune haige ja debiilne eestlasest värdjas!!!!!

Vaatasin  2017-10-11 11:10:17
tarkadelt lehtedelt järele, kuidas on lood päikesega täna 2 tundi ja 3 tundi Greenwichist ees.
2 tundi ees ehk nn talveajal: päike tõuseb 06.39, loojub 17.18, kell 14.00 kõrgus minu juures 20°24,5'.
3 tundi ees ehk nn suveajal: tõuseb 07.39, loojub 18.18, kõrgus 23°42,7'.
Valge aja kestus on mõlemal juhul 10t39m.
Millal aga Hillar oma kondid üles veab ja palju tema valget aega saab?
KIndlasti Hillar ei tõuse enne kella 10. Seega paistab tal talveaja järgi päike lagipähe 7t18m, suveaja järgi 8t18m.
Seega on Hillari ettepanekul tema enda jaoks kindlasti jumet. Siit ka üleskutse: et Hillar saaks rohkem valget aega ja päikest, kruttigem kell edasi tervelt 4 tundi! Nimetagem see Kohvi Hillari ajaks!

  2017-10-11 11:31:57
tööluuser Hillar jälle ühe debiilse ettepanekuga siin kesknädala. Mine tööle luuser !

Nina Tark.  2017-10-11 12:40:26
See on lausa "imelik" kuidas lihtsast asjast aru ei saada - Või ehk ei taheta saada? Üks peaks vägagi selge olema, kella mittekeeramine olukorras kus "kõik teised keeravad" on ebaratsionaalne, kulukas ja tülikas. Kogemus on meil olemas, vahepeal kella ei keeratud ja ümber tulid teha mitmesugused ajaga seotud graafikud ja mis kõik veel, et tagada "kellakeerajatega" vajalik sünkroonsus. Ära lõpetati ja elame jälle sünkroonis Euroopaga. Kui kella mitte keerata, siis peaksid seda ka teised mitte ette või taha keerama.

JAAK  2017-10-11 13:04:29
Anonüümsed solgikallUtajad ei väsi siin oma armastatud epiteetidega laiutamast Kes siin veel suuremad luuserid on kui need, kes siin iga päev arvut taga istuvad 24/7/3o ja oma lollustega hiilgavad?Olgu ettepanek hea või halb, kuid ei mingeid ompoolaeid arukaid arvamusi vaid ainult solvamised ja oma kirjaoskamatud arvamused
Nrrdteemaväliselt!
Need ongi nende järelkasv, kes omal ajal teed juhatasid neile,. kes siberisse inimesi konvoeeerisid,Igal ajal leidub kaasajoolsikuid ja rahva reetureid ja siin on neid anonüümseidsolgikallutajaid hulgemini alati ära tunda.Need on ausa rahva ja riigi reeturid, nagu need ",ÕIGUSEMÕISTJAD"kes püüavad erakordselt teeneka poliitiku Savisaare jurstiitsterrori kujundada justiitmõrvaks!
Sellel riigil on j8u plj8u rohkem mFFI tunnuaeid kui õiguariigi tunnuseid. Aga mida siin imetada kommunoistid ju omal ajal kuulutasud meile veelgi hullemaid lubadusi kommuinismid elamisest! Ega kommunist ju ei valetanudki sellest viie rikkama rigi hulgas elamisest. Ta ju elabki praeagu just sellises riigis.Sinna kogunesidki need kõige õigemad Eesti tiigi uueks loojad!

Major  2017-10-11 13:33:42
Sa Kohviott oled ikka tore. Mis vahet sul on, kui sa niikuinii enamuse ajast/elust maha magad? Olgu väljas valge või pime. KN-i saad ju ka pimedas tippida - kuvar helendab. On ju ka klaviatuurid, mis pimedas helendavad. Või hoiad elektriarvetelt kokku? Või oled puhta roheline? No vbla läheb uni lõpuks ära ka, ma ei tea, kui ikka aastaid Viinahaual uneleda. Kuid ega see kella nihutamine su peamist probleemi ikka vist ei lahenda. Et kui see nüüd sinu ettepanekul ära nihutada, kas siis hakkad hommikul voodist oma nõtra liha varem üles ajama? Kas hakkad kartuleid kasvatama? Ja neid VIA Baltica ääres müüma? Kui nii, siis mina bronneeriks heameelega esimese ostja privileegid. Kui mitte, siis palun ära praali.
Lõpetuseks. Kirjuta ikka vahel. Vähemalt on mul midagi kommenteerida. See üldine poliitiline jura, alustades Savisaarest ja lõpetades Sõõrumaaga, on pehmelt öeldes ebakommenteeritav. No sinna vahele mahub ikka ports muid erakondi ja valimisliite. Ma ei tea, mis materjalist see soolikas olema peab, mis seda poliitikajura talub. Veel enam -
sinna tikub. Teadaolevalt ju KO Volikogude liikmed ju erilist töötasu ei saa. Või saavad? Siis miks inimene sinna trügib? Ei välista, et on ka nõrga sotsiaalse närviga inimesi. Kes tõesti tahavad midagi paremaks muuta. Kuid kuulates viimaseid avalikus meedias kajastatud debatte, siis jääb mulje, et kõik on krdi pehmod. Reformierakond toetab "tasuta" transporti. Jne. Mida perset? Tasuta lõunaid ei ole, öeldakse tegelikus maailmas. Kui sa kellelegi midagi tasuta jagad, siis ole mees ja ütle ka kelle arvelt see tuleb. Aga ära ole selline poolesõnamees.

Major  2017-10-11 14:10:30
Ja Nina Tark`iga igas asendis nõus.
Kohviott - miski ebamäärane asi peab selle Riigikassa ka täis ajama. Ja mõttetud kulud ei ole teretulnud. Seda enam, et KE-ndlik riigivalitsemine on juba oma dinosauruse jalajälje Eesti arengule jätnud. Ja siinkohal ei räägi ma Savisaarest, kelle meelest KE on astmelise tulumaksu ohverdanud valitsuses olemisele. Ega ka endast vastupidises mõttes. Mina saan hakkama. Küsimus on selles, et kellele ES salvestas sajad tuhanded kroonid kuskil puuriida vahel. Ning miks neid õigeaegselt EURideks ümber ei vahetatud.
No tegelikult ei ole see ka enam mingi küsimus. Hundisilmal(kaugel Lääne-Virumaal) on kujund, mis Lasnamäe kontekstis enam ei mõju. Ma arvan, et Savisaar ei saa enam üle 5000 hääle. Ja Sõõrumaa ning Mõis on pärast pettunud.
Ise on lollid. Et on kala käest lasksid. Mul siit kõrvalt on muidugi lihtne kommenteerida. Kui ma ei plaani ei turva ega transiidiärisse siseneda. Muideks. Jüri Mõis on jätnud kõige tasakaalukama kandidaadi mulje. Kõige arukam kandidaat. Oskab isegi Savisaare sigadused murulähedale suruda.

Major  2017-10-11 14:14:43
JAAK. Kas said mingeid talette silmanägemise parandamiseks?
Kui nii, siis kirjuta, kuidas sa kasse tapsid inimesi ohustades. Oma Kasemetsa suvilas? Siit moraal - ei tohi ikka purjus peaga tulirelva välja võtta. Kas said nüüd oma õppetunni, KGB ohvitser?

nentija  2017-10-11 14:15:56
Loodetavasti saab nüüd üha selgemaks, kui koletul viisil me oleme kogu maailmaga seotud. Sest kõik on allutatud sellele kellakeeramissundusele. Ja Eestil ei jää midagi muud üle, kui valida: kas keerata ja elada nagu kõik teised või lülitada end muust maailmast välja.

Miks ei võiks see kolkaliteraat välja tulla superettepanekuga muuta liiklust - paaritutel kuupäevadel olgu see pahempoolne ja paariskuupäevadel parempoolne? Elevust kuipalju!

Eks sellised "algatused" kõnele sellest, et meie kaunis elus valitseb üks suur nälg - naljanälg.

  2017-10-11 14:20:26
Naljategemise asemel mingid kuradi tõsised vennad võtavad jälle käsile mingid kassitapmise saagad ENSV-st ümber sündinud Harjumaalt. No on alles Joppenbuch!

nentija  2017-10-11 14:21:11
Loodetavasti saab nüüd üha selgemaks, kui koletul viisil me oleme kogu maailmaga seotud. Sest kõik on allutatud sellele kellakeeramissundusele. Ja Eestil ei jää midagi muud üle, kui valida: kas keerata ja elada nagu kõik teised või lülitada end muust maailmast välja.

Miks ei võiks see kolkaliteraat välja tulla superettepanekuga muuta liiklust - paaritutel kuupäevadel olgu see pahempoolne ja paariskuupäevadel parempoolne? Elevust kuipalju!

Eks sellised "algatused" kõnele sellest, et meie kaunis elus valitseb üks suur nälg - naljanälg.

Major  2017-10-11 14:39:35
To Nentija - sa ajad jama. Mingit kellakeeramisesundust ju ei ole. Iga riik ikka ise otsustab, et kuidas ja mida keerata. See, et Kohviott on midagi otsustanud, ei maksa ju midagi. Viinahaua aja järgi elamine kustutaks Eesti riigi hetkega.
Persse. Mina ei ole sellise hääbumisega nõus. Arvan ikka, et Eestil on suur pontentsiaal.

Kellaajaga  2017-10-11 16:18:58
on nii, et me magame valge aja maha põhiliselt suvel ja osalt ka kevadel ja sügisel. Talvel on päeva pikkus 6 tundi ning ka mõnetunnine kellakeeramine midagi ei päästa.
Kui me suvel ärkame kell 7 ja teki alla poeme kell 23, siis magame hommikul maha üle 3 tunni valget aega. Kui kella keerata 2 tundi ettepoole, siis vaid 1 tunni. Ja õhtul jääks samuti valget hämarust vaid tunnijagu. Hämarus ise kisub mõtted unelemisele.
Nii et vajame tegelikult UT+4 ajavööndit.
On ka teine lahend, et me vabatahtlikult tõuseks üles 2t varem, kuid paljud seda järgiks? Kuigi kui ametlikult koolid ja töö algaks uuel ajal, harjutaks peagi ka sellega ning saaksime suvel rohkem valget aega. Praegu aga kaotame umbes 8% valgusest.

Hälvikute grupp  2017-10-12 07:43:50
Siin kommentaariumis on teatud hälvikute grupp, kelle sooviks on alati igat artiklit kommenteerida. Midagi asjalikku neil öelda pole, aga hälviklikku plära tahetakse kirja panna küll.
Eks nad seetõttu hälvikud ongi, et nad selliselt käituvad. Ise nad sellest ju aru ei saa.

maala maalt  2017-10-12 08:22:16
Kahju, et Hillar Toris kandideerib, ma muidu valiks kohe Härra Kohvi! Nüüd peab siis ekre valima, meil Kohvi pole, ega isegi anaaloogi!

Aivar  2017-10-12 09:36:27
Juhiksin Majori tähelepanu sellele, et vaevalt kassitapja Jaak KGBlane oli! Arvatavasti tahtis sinna väga saada, aga ega see ametkond debiilikuid ja muidu alaarenenuid sinna ei võtnud.Nii läkski jäädavalt kassi saba alla ühe mehe eluunistus. Sellest siis viha kasside vastu.

Mis kassid?  2017-10-12 09:38:59
Mis te noid kasse taga ajate, mis nondega teha? Pole kuulnud, et eestis neid süüakse, Leningradis jah nõuti turul, et jänkul olgu käpad küljes. Või siis naha pärast?

  2017-10-12 10:42:05
Neid samu kasse, mida miilits onu Jaak taga ajab ja tulistab!

Eve  2017-10-12 10:50:18
Hillar on nii südamik noormees, et vaevalt ta kasse suudaks tappa. Siin ju jutt päikesest, mitte kassidest. Kuidagi teemast väljas see kassijaht. Kas Hillaril püssigi on?

1 | 2 | Järgmine

Nimi 
E-mail