Logo
06. detsember 2017
48 (1079)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Linnaosad toetavad kodanikuühiskonda

Hobusega  2017-12-06 19:01:19
Korteriuhistud on naabrite kõride läbinärimise koht +närvid.
Need on kohad,kus elatakse välja oma kõige halvemat agressiivsust ja loomust nagu jahil või loomapiinamisel.Kogumid,mis näitavad meie inimeste hingekultuuri taset ja kapitalismuse rõvedusi.
Tuhisus kuubis - majad pole väärt neid lastele hoida-lapsed ei taha neid,keegi ei osta neid,uusi ehitatakse järjest ja väljamaalt tulevad ostjad neile.Teie aga suhtlete tasandil mis värvi ja kus prugikast olema peab, puud akna alt maha võtta,koeri veel rohkem neimata ,sest nad teevad junne nagu inimesed ! ja vana Maali ei jaksa renoveerimistasu maksta -peaks vanadekodusse laskma panna,kardinad ja tapeedid tal närud -no mis inime ta onmeie siin kõik ilusad ja jõukad.Ja sotsis võibki õelda,et järsku paneb maja põlema,nii vana kui ta on.Siis võtavad kiirem ära ja ei ole risuks jalus kui renoveerime.Paneme uue ventilatsiooni ka,sest plastakende pärast maja ei hinga ja polöuretaanist seinakate ka teeb hallitust.Nii et paneme ventilatsiooni ka -selle sundventilats.ikka.No ja kui sel tuletõkkeid pole,põleme koos.

  2017-12-08 00:02:04
Näiteks Mustamäe hakkas vahepeal juba näitama enda iseloomu. Toimusid huvitavad üritused, mis tõid kokku palju rahvast ja tekitasid elanikes üha kindlamat ühtekuuluvustunnet. Tahaks loota, et linnaosa uue vanema ajal vahepealseid saavutusi hoogsamalt edasi arendataks. Oma osa etendaks nii linnaosaleht, mis võiks ilmuda tihemini, samuti toredad üritused kultuurikeskuses, mida Heili Vaus-Tamm toredasti korraldas. Jõudu!

  2017-12-08 11:52:11
Nuja ju see ongi siis vennaarm ja sidusus...
Siit hea näha mis ootab väljaspool Laulupidu.

Nimi 
E-mail