Logo
16. mai 2018
19 (1100)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Uus erakond muutuks mugavusparteiks

Uuel  2017-12-06 07:43:44
kuritegelikul jõugul pole Eestis pinda. Tõelised kurjategijad on juba maffiakamba endale leidnud. Hea näide on EKRE. Muidu esitleb ennast rahvuslaste eestvedajana aga kui jutt läheb varastamisele, siis on EKRE 1. mees paigal. Ehk mäletate kui veriselt vihane oli Mart kaitsmas oma katuseraha, et nii see peabki olema. Arvasin juba, et tormab Helirile kallale. Teised ei tohi, EKRE võib!
Varastele - EI!

loe....  2017-12-06 08:10:43
...nagu "Pravda" juhtkirja. Keskerakonna võimule saamisega (upitamisega sotside ja reeturliku IRL poolt) on muutunud "Poliitiline Kultuur"----KOV, ide poltitrukkide kohalemääramisel erakordselt suurte palkade määramine endile,samuti "lahkumishüvitised" ,tatistades täis oma ülbuses igasuguse õiglustunde ja tegeliku majandusliku olukorra. "Tühjade sõnade" tegemise lõppemine-----lubage südamest naerda. Ratas on mittemidagi ütlejate esireas,samas vahutab pead pildudes nagu hobune ja kaabib "kinnituseks" maad. Taaskord mäng "Vene kaart"---Keskerakond ongi ju "VENE" sest teie valijad -üle 80% ongi ju venelased-"vabastajad" ,pealeselle Leping Kremliga. Eks selle taustal on teil "parketikõlblikud" nii kriminaal "pommi Misa" kui eestlastele kahjurõõmsalt kadu kuulutanud Kremli Yana. VEnelane ei ole minu "kaasmaalane" vaid vägisi meie maale tankide sabas tulnud-toodud meie rahva hävitamiseks ja see toimub ju siiani,pealepressitud vene keel, Tallinna linn,mis aastaid teie võimu all on ju juba vene kloaak,teie ju annate VEnemaa venelastele "rohelise tule" meie pealinna aina juurde trügida,samuti Ida-VIrumaale. Uskumatu---vene propa vahutab kuidas venelasi siin aina ahistatakse ja samas on nad siin kui kitiga kinni ja trügib aina juurde. Te hävitate eestlust ja viimane aeg oleks hakata tegelema "eesti kaardiga" kui muidugi teiesugustel selleks üldse tahtmist on,on ju näha Talinna volikogu slaavlik "pale" ja tasapisi kandub see edasi kogu valitsusele.

Uus  2017-12-06 09:51:51
bande oleks ju keskbandele kasulik. Uus rööviks ikka mõne sajandiku häältest omale ning mitte keskbande arvelt, sest keskbande on igaveseks ajaks raudselt ühtne, teda juhib ratta Jürka ja Edgari paha vaim.

raev  2017-12-06 12:29:41
ja viha on üles puhutud, ja seda rahva nimel tegutseva ajalehe veergudel! Paradoks? Ei, teadlik inimeste mürgitamine. Kolmveerand eesti rahvast peab siis seda soppa lugema.

Neid pole üldse vajaa!  2017-12-06 16:10:23
Uus ja toimiv erakond saab tekkida vaid maailmavaatelistelt alustelt aga sellise tekkeks pole praegu alust. Praegu on Eestis kolm suuremat erakonda mis on praktiliselt identsed, mõlema maailmavaateks on Eesti Vabariigi põhiseadus mida tõlgendatakse teatud huvidest lähtuvalt. Huvid ongi need mis erakondi eristavad ja põhiliseks huviks näib olevat või ongi erakondlastele pakkuda eliidi staatust mida kõigile ei jätku - lahinguid lüüakse isegi linnapeade abide abide tasemel. Parteiliikmete jaoks loodakse ametikohti, kui neid ei jagu, siis "orienteerutakse ümber" mõnda teise parteisse-erakonda.
Kummastub, et Eesti väiksusest kähtudes on erakonnad vakjalikud ainult hetkel kui riigis toimuvad või ähvardavad toimuda põhjapanevad muutused, kus tuleb üle vaadata Põhiseadus - siis on rahva konsolideerimiseks vajalik üht mõtteviisi kandjate ühendust, et oma idee maksma panna.

Eelmisega  2017-12-07 07:59:44
täiesti nõus. Just usk kerajasse või lamedasse Maasse määrab ära uue bande tegevuse aluse.

to loe.... 2017-12-06 08:10:43  2017-12-07 23:55:15
Miks sellist lamedat lahmimist on vaja?

  2017-12-08 23:05:37
Järsku polegi ei ilmavaadet ega aluseid?

pensist ei ela  2017-12-09 08:48:26
Otse loomulikult on vanemal Eesti inimesel täpselt samasugune õigus oma elujärge parandada kui noorematel. Ja seega kõik ei suuda Hkis koristada ja bussi juhtida ning peavad leidma mõne teise sobiva lahenduse oma elujärje parandamiseks. Seega miks mitte mõnele siis näituseks koht Toompeal Riigikogus. Näiteks tasemel filatilistile Lettensile näituseks. Kas Lettens on Strandbergide Suurperekonnast halvem kust otsast? Pensist ei ela ära kuid rahvaasemiku palk Toompeal võimaldab äraelamist lisaks kuluhüvitised vast isegi noori saab aidata...Kuid loomulikult tegu lahendusega vaid teat piiratud seltskonnale, paraku. Seega vaid edu üritajaile.

  2017-12-09 14:26:20

https://pluss.postimees.ee/4259529/ahto-lobjakas-see-et-me-oleme-luterlased-ja-oskame-noa-ja-kahvliga-suua-ei-tee-meist-veel-eurooplasi

  2017-12-09 22:01:31
Pean kurvalt tunnistama, et olete ikka veel paganad täiega.

Ja selle söömisega on ka nigu ta on,ega päriselt ikka ei oska.
Tihti polegi ju ninaesist, kuda siis õppi saa.

Nimi 
E-mail