Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Yana Toom: Eesti põhiseadus lubab hallide passide omanikel hääletada Euroopa Parlamendi valimistel

Hallivatimehed  2018-01-17 12:30:21
on nn asunikud ehk kolonistid ehk pagulased ka Euroopa liidus ehk neil pole hääleõigust.

kas ....  2018-01-18 09:13:48
,,,,need on "eurooplased"????? Miks nad tahavad end võõraste sulgedega ehtida---eurooplane on eelkõige see,kes tulles,olles mingi riigi territooriumil püsielanik,suhtleb avalikus ruumis riigikeeles,austab asukohariigi tavasid ja kombeid ,(ei lähe võõrasse kloostrisse oma tõekspidamisi peale suruma) jne. Mna ei näe ka sinus sm Toom eurooplast,vaid pesuehtsat kremliidi,kes lööb teistele noa selga ja siis pasundab üle maailma,kuidas tema on "rahutuvi" (Ukrainas toimuv---ega siin poleks teisiti). PÜsige sellel lainel kuhu kuulute hinges ja see on barbarite -mongoliitide Venemaa,ega see,et lihakeha siin vedeleb ,tee teist eurooplasi.

maali maalt  2018-01-18 15:16:18
EKRE avastas, et Eesti Vabariik on olnud 100 aastat ja järelikult kõik, kes sündisid selle aastasaja jooksul on automaatselt Eesti Vabariigi kodanikud.

sa maali...  2018-01-19 13:13:41
..oled peast soe,ausalt kohe. Ah,et need kes siia tankide sabas saabusid etnilise puhastuse ja ümberrahvastamise kuulekate tööriistadena on automaatselt kodanikud. Vägivalda ei õigusta mitte miski ja see Eesti, mille 100 sünnipäeva me tähistame ,on selle Eesti järglane,mis loodi 1918 aastal,eestlaste vere hinnaga. Venelasi elas antud riigis kõvasti alla 10% ,Narvas vist 8% ja need olid põhiliselt Venemaalt terrori eest põgenejad ja kellest enamus rääkis eesti keeles. sa oled üks neist,kes mõrtsukale,kes sinu vanemad tappis (muidugi sinu vanemad võisid olla need,kes aitasid eestlasi küüditada ja tappa) ,sinu õe elajalikult vägistasid ja süütud inimesed Siberisse saatis (muide tagasipöördumise võimaluseta--jääge ellu või surge ,see polnud kellegi asi---ainult Stalini surm,kes on ikka paljude barbarite iidol, võimaldas neil koju pöörduda,kus paljud ei saanud oma koju tagasi,sinusugused olid võtnud nii nende kodu kui kodumaagi. On arusaamatu ja täiesti vastuvõtmatu,et endine mõrtsukat ja nende järeltulijaid siin upitatakse ja nendele lõpmatult järeleandmisi tehakse. miks üks eurooplane ei lähe teise rahva koju laiutama,aga venelast iseloomustab just kõige teiste oma endale tahtmine, vingerdab kui ussike,et talle kõike tasuta jagataks ja tema "suurt vene hinge" igasuguste alatuste ja sigaduste taga nähakse. Süüdimatu mass vägivaldseid jõhkardeid ei muud. Vaatasin filmi "Süütud"--Poola ,Prantsuse ühistöö,kus haisvad vene soldatid olid vägistanud nunnad,andnud neile edasi süüfilise,alandanud ja peksnud. See iseloomustab rohkem loomi kui tsiviliseeritud inimesi. Kas praegu oleks parem,Euroopa sundis nii meid kui Lätit neid siia jätma ja sinusugused veel laulavad neile hosiannat,niikaua kui nad noa selga sulle löövad. Üks asi on venelastel raudne,reeturit kasutatakse kuid ei austata ja kas arvad,et 2007 oleme unustanud. Loomakari pääses "kaitsmise" asemel oma lemmiktöö juurde---võtta kõik,mis teistele kuulub,tasuta,vägivaldselt. sEe Toom on aga labane vene baba,kes arvab,et mida rohkem ta mustab riiki,kust kümne küünega kinni hoiab (Venemaal poleks selline rohkem väärt kui lehma all piima lüpsta) ,seda "euroopalikum" ta on.

eelmisele  2018-01-20 07:16:16
maaligapole mõtet vaielda- tegemist on idiootse tiblaga, kes päevad otsa vene propa kanaleid vaatab ja siia debiilsusi trükib. Vaata selle eide mordat facebookis- iiveldama ajab lausa.

  2018-01-20 09:45:22
tiblateeb head tööd- õnneks euroopas teid ei sallita ja ei saate raudhambad mitte kunagi valima minna EL-i saadikuid. Jäägu see Hüjaanake sulle märjaks unistuseks.

Kesikud...  2018-01-20 10:48:25
..ongi pesuehtsad venestajad. Nende "kaitsealused--sovetid,aga tahavad siin elada---suhteliselt puhas.vaikne kus enamus eestlasi--Lasnamäe kohta seda öelda pole võimalik,seal kus venelane domineerib seal on rõve ja matslik kisa, tatilärakad tänaval ja haisvad trepikojad ,kuid tänu Keskide lobitööle ja vene keele vohamise soodustamisele ,on tal siin mugav. Kes on need Keskide poolt upitatud hingelt okupandid,kes siin tänu teile Keskerakond siin laiutavad----Toom ,ehtne kremliid,kelle upitamist isegi SAvisaar kahetseb--mäletame tema esinemisi "Vene küsimuses!", Kõlvart--kriminaalse minevikuga (pomm oli TEma auto all ,niisiis loodeti selle näraka surma) ,nüüd on meie pealinna juhtiv jõud,kes ilma häbitundeta demonstreerib oma hoolitsust eestlaste tapjate eest. Veab meie Raekoja sovette täis,koos teise riigi ,meile vaenuliku, esindajaga,jättes vana maja võlvide vahele ängistuse ja häbikoorma. Kõik need endised PBK ajakirjanikud (näiteks Juhfereva--kirjapilt ei pruugi õlge olla) kes kirusid seal saadetes Eestit ja eestlasi,nende arvates on neil õigus eestlasi igavesti peksta---siis kui nende esivanemad siia karja kaupa trügisid,kelle nn. "veteranidel" paljudest on käed eestlaste verega määritud (toimumata Nürnberg on need mõrtsukad karistamata jätnud,samuti Venemaa arhiivide suletus) kui nüüd siin tarakanidena püsides ja endale mingeid õigusi nõudes. kui nõuavad siis on pisike,kaitsetu "vene vähemus",kui ähvardavad siis on suurrahva esindaja,kes 100 korda eestlastest suurem. Vot sellised ajakirjanikud on siis meie pealinna juhid. MIngu või kehvemaks aga viha nende neetud okupantide ja nende toetajate vastu ei kustu iialgi. Ja ükskord hakkavad need pajuvenelased veel maksma Eesti tahtliku venestamise eest. Hammas hamba vastu.

maali maalt  2018-01-20 12:16:34
küll me kunagi saame õigused ka riigikogu valimistel ja teeme puhta töö seal. Vene keel saab ametlikuks riigi keeleks ja Venemaaga teeme piiri lahti ning astume üldse EL-ist välja. Küll te näete- lasnamäe ja Ida-Virumaa inimesed on juba ootamas millal saame platsi puhtaks lüüa Toompeal. Tallinnas õnneks on venestamine meil üsna hästi õnnestunud.

maali maalt  2018-01-20 18:27:27
maali maalt 12:16:34 on liba. Ta on oma märjad soovid minu nime all avaldanud.

paneuroopa  2018-01-20 23:10:07
1987. aasta 1. juulil esitles Mihhail Gorbatšov perestroika raames Euroopa ühiskodu ja Ühtse Euroopa projekti.
Perestroika ei alanud mitte NSV Liidust, vaid Euroopast, kui 1986.a. kuulutati Euroopa ühiskodu (Euroopa riigi) loomise protsess alanuks. Sellele järgnes elav süstikdiplomaatia USA ja NSVLi vahel ning kolme riigi (lisaks Saksamaa/Kohl) üksmeele alusel käivitatigi 1987. aastal ühisprojekt "Evropa naš obštši dom". Selle eesmärgiks on kahe suurriigi liit, pärastpoole liitriik, mis ühest ookeanist teiseni laiuks.
Aastal 1989 ootas Mihhail Gorbatšovi alaline liikmekoht Trilateral Commission’is ehk ülemaailmses varivalitsuses. 1992. a. alguses Prantsuse sotsialistlikule ajakirjale “Liberation” antud intervjuus ütles Mihhail Gorbatšov: “... et me nii Idas kui ka Läänes liigume vastu ühele uuele tsivilisatsioonivormile. See on nii, nagu liiguks erinevad jõud maailma erinevatest osadest ühe ühise eesmärgi poole, mis pole sotsialistlikule ideaalile sugugi mitte vähe sarnane”.
Mihhail Gorbatšovi Fondi juht Jim Garrison ütles “San Francisco Weekly’s” 31.05.1995, et inimarengu järgmise astmena saame lähima 20 – 30 aasta jooksul maailmavalitsuse, selles pole kahtlust.

http://euro-med.dk/?p=25543 Gorbachev is a 33. degrees Freemason .
His mediator was the Rothschild-Agent, George Soros.

Jah   2018-01-21 11:11:16
Hallide passide kodanike kodumaa on Eesti ja nad peaksid saama ka siin hääletada.

Pole  2018-01-21 12:38:01
üldse oluline, kas Eestis keeldub kodakondsust taotlemast venelane, tšuktš või hotentott, nad kõik peavad saama ühesuguse halli passi. Sest nad pole muust Euroopa liiduvabariigist, kus neil võib olla kodakondsus.
Kodakondsusõigus tekib seaduslike ürikute täitmisel, mitte aga ei saa neid välja pressida mõni Puutini Voova või Toome Jaana.

Ana Toom  2018-01-24 00:04:07
Töö-ja elamisloaga riigis viibivad kodanikud ei ole "vähemus"

Ei saa  2018-01-24 18:08:11
midagi kommenteerida kuna see saatana sigitis harry on igal pool tolgendamas.

Nimi 
E-mail