Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Mõttevirvendusi

Põhjus  2018-02-14 09:20:56
peitub ajaloolistes muutustes. vanasti olid pered suured ja emadel polnudki aega tööl käia. Samuti sai kodutöödest võõrandumine alguse tööstuse "arenemisest", millega kaasnes taandareng muudes eluvaldkondades. Oma hoobi andis inimeste meelitamine maal tlinnadesse, umbes pakun, et vaid kuni 2% linnaelanikest on maale naasnud (suvilad kui ajutine nähe ei tule arvesse). Pealegi oli ENSV-s põhinõue, et ka naised osaleks tööorjuses ja võõrduks oma perest.
Riinale ehk ei meeldi, kuid pakun välja JULMA, ent ÕIGLASE lahendi: neilt töökohtadelt, kus mehed võiks vähegi töötada, tuleks naised VALLANDADA! Et nad taas koduseks jääks ja tähelepanu perele pööraks. Nagu islamimaailmas tavaks olnud.

Ele  2018-02-14 11:04:04
Lapsed on erinevad, mõni laps areneb lasteaias kiiremini ja pärast on koolis kergem. aga on lapsi, kellele ei meeldi seal. See oleneb palju lasteaia kasvatajatest, kas lapsele meeldib või mitte. Kui on huvitav tegevus siis enamusele meeldib kindlasti. Lapse arenguks on lasteaed suurepärane koht ja laps õpib ka teistega suhtlema. Praegune valitsus teeb kõik, mis võimalik meie inimeste heaks ja juba on palju tehtud, aga kõike kohe ei jõua, sest eelmised valitsused on nii palju vigu teinud ja meie paljud inimesed seetõttu vaesusesse viinud, et tuleb nende vead parandada ja edasi minna. Pensione ja abirahasid pole ju ka tästetud, nüüd tahetakse seda teha, aga Reformi tagatoa tegelased tõstavad kisa, laimavad, segavad, halvustavad töö asemel. Nad pole kunagi hoolinud inimeste elatustasemest, nendele on tähtis vaid võim ja oma rahakott.

Ele  2018-02-14 11:05:50
Parandan vea, peab olema tõstetud.

Päris huvitav ettepanek!  2018-02-17 15:23:23
Mõelgem kaasa! Keegi peaks kusagil kunagi midagi ette võtma selles valdkonnas.

Nimi 
E-mail