Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Ahistamissõnum Mangile Eurovisioonilt

Kahju Mangist.  2018-05-16 07:05:04
On mitmeid ravimis võimalusi. Mangi tegevust ei saa laita ja praegu on ahistatud saamine moes. Õrnahingelised "daamid" vajavad tähelepanu. Paljudel praegustel "kannatajatel" igal nädalal käivad külas erinevad "ahistajad" ja ei piirdu ainult käe püksi ajamisega. Tehakse see "ravimine " lõpuni ja Mang oleks pidanud ka oma tegemisega edasi minema. Ei läinud - ja daamid vihased. Ka mina kora tegin pattu.. Ei läinuud lõpuni ja jäin peale magama. Eluaegne vihkamine.
Daamid. Teist ei saaa esikaane tegelasi vaid teid tagaselja naertakswe välja. Teie niigi madal hind langeb veelgi madalamale.
Tänasseks on asjad vägagi halvad. Rasestunud daamid tihti ise ka ei tea kes on tulevasele papa. Niisugusele lodevusele peab tulema lõpp.

saara  2018-05-16 12:03:19
milline magedus...milleks neid raadio ja telemehi üldse vaja on kui nad enam millestki rääkida ei oska /või äkki lihtsalt ei tohi!

oi  2018-05-16 12:05:08
Oi esimene kjommija,sellele ei tulegi lõppu, lodevusele ma mõtlen, nii pea vähemalt...

maali maalt  2018-05-16 12:44:19
Mul on ausalt häbi nende esoteerika huviliste naiste pärast, kes lootsid kõik õnnesõnumit Mangi käest. Imestan neid lastega naisi, kes vabatahtlikult mesijutu peale lähevad mehe korterisse ja maakodudesse. Alati ju saab ka sellise mehega, kellele meeldivad naised (hea, et mitte mehed) asju ajada kokkuleppeliselt ja hoida distantsi. Ju siis Mangile sattusid rumalad nõrga püksikummiga naised ja nüüd pläägutavad tervele ilmale oma rumalusest ja ahistamisest.
See ahistamise värk läheb ikka liiale. Varsti mehed ei julge naistele abieluettepanekutki teha.

Eelmisele.  2018-05-16 18:22:17
Enam ei tehtagi. Meie "inglitest" naisolevused on põhjani rikutud. Vanasti abielluti neitsiga ja peale pulmaööd sai neitsi naiseks. Praegused"daamid" ise ka enam ei mäleta millal oma neitsilikuse kaotasid.
Skandaalidega tahavad oma väärikust pilvedesse tõsta.
Magasin 270 naisolevusega ja ei ühtegi neitsit.

raudmees  2018-05-16 20:58:59
Venemaal lõõb laineid mingi uus koosum kes nimetab end lastevihkajateks Ilm on hukas

to Mang  2018-05-16 22:41:00
KUIDAS SU SÕBRAKESEL KUTSUL LÄHEB???
Oled sa sellele mõelnud???!!!

Nüüd   2018-05-17 09:52:11
on moes feministlik liikumine mille varjus propageeritakse umbes 1% mingis osas väärarenguga inimolendite esile tõstmist kui moodsaks.Kõik mis lähtub kultuursest ja loomulikkusest on kuulutatud valeks ja karistamise alla kuuluvaks nagu Soomes ei tohi enam öelda poiss või tüdruk vaid ainult laps muidu saab sind karistada.Naisele otsa vaatamine loetakse ahistamiseks ja on karistatav.Mis puutub Mangi loosse siis täiskasvanud naised käisid sealt ei tea mida otsimas ja nüüdse aja omasooliste tegevuse ülistamiseks on mehe ja naise vaheline suhe karistamist väärt.Ega need soolapuhujad ja ei tea mis ennustajad muidugi imet tee kuid on paljusid kergeusklikke kodanikke,kes usuvad kõikke.Heaks näiteks on meedia vahendusel kellegi suhtes laimu levitamine ja väga paljud inimesed usuvad seda,süübimata ise asjade olemusse ja selgusesse.Ei ole ju saladus,et paljud naised karjääri nimel annavad ennast ja hiljem kui kell on kukkunud, käimasoleva meedia suunaval valguses,puhutakse moe mull üles.

Pull PAUL  2018-05-17 13:52:43
Nüüd on moes MATSLUS.Eestis.
Ärkamisaeg üritas sellest eeskujude najal vabastada ja mõneti ja mõneks ajaks see õnnestuski. Mõtlen seda 150 a tagust ärkamist.
Haritus (selleks võib olla ka lihtne kitsekarjus ,kes lugeda ei oska, aga kellele helde Issand on andnud loomuomadused sisemiseks viisakuseks emotsionaalseks e.intelligentsuseks)
Ja kuna ta juba kasvatamatuses on jõudu kogunud, hiungekultuur praktiliselt meil puudub, KUNA SELDA EI OLE HINNATUD, LÕPUKS PEETUD NÕRKUSEKS JA RUMALUSEKS.Siis puudubki ja vohab matslus. Ega seda ei tee olematuks sissedressseeritud ukseavamised-teretamised-kummardamised. SAee on asja üks külg.
Pull nuusutab ka lehma, aga vaat kui ettevaatlikult ta seda teeb...
Peaaegu märkamatult, õrnalt.Sest muidu saab jalaga. Sedasi on loodus asjad paika pannud.Noored pullid õpivaD eemalt vaadates ja vigadest?
Mangi kaitseks võib öelda,et vahelihas asub tõesti kõige maisemate asjadega tegelev tsakra- punane.Kui on kinni ei saa maaenergiat sisse tõmmata.
Tsakraterapeudid ,KUI nad seda ikka on, tõesti avavad neid puudutuste ja massaaziga.Kui astroloog soovis vastavalt elukestvale õppele (ka väga moes ja poliitikas) asja proovida,oleks tulnud juhinduda vanast pullist.

  2018-05-17 14:00:04
Need naised aga, kes sellises keskkonnas keskealiseks saanud, asja suure kella külge riputavad peavad olema huvitatud millegi eest kätte maksma vms.-sest tegemist on selgelt maine kahjustamisega.
Või on nad elust väga eemal olnud.
Ma ei õigusta Mangi käitumist ega ka nende naiste käitumist.
Ahistamine on ikka see kui sind lüüakse, füüs. kahjustatakse, sõimatakse, ähvardatakse jms.
Antud juhul oleks piisanud kõrvakiilust,jalahoobist (loe eelnevat eeskuju)ja lossist väljaviskamisest omasuguste hulka.
Tundub,et täiskasvanuks saamine võtab aega naistel kui asjaosalisel.
Aga inimene pole kunagi täiuslik - kui ühes asjas palju antud, siis teises ehk võetud...

Kalluta aga  2018-05-17 14:42:06
Uskumatu....kui palju siia on mingi tiirase perverdist soolapuhuja kaitsjaid välja ilmunud!

Kalluta aga  2018-05-17 14:45:51
Tean ühte "toredat" juhtumit, kuidas ühes külas elas perverdist vanamees kes käis emaseid koeri näppimas. Seal kohtas ka suhtumist - nagu praegu Mangi puhulgi - et küllap need litad ise olid süüdi.

Uskumatult jälk silmakirjalikkus.

to Kalluta  2018-05-17 19:23:30
mõistes on siis normaalsed,ebanormaalsed,kes on pervertungid või zoofiilid.Võid muidugi hõisata sest on sinusuguste omasooiharate võimutsemise aeg.

Kalluta aga  2018-05-17 20:33:32
to Kalluta 2018-05-17 19:23:30

Kas sinu arvates on üks igati korrektse käitumisega homo hullem kui käsi naistele püksi ajav tiirane pervert?
Mina eelistan enda kõrval - ühiskonna liikmena - pigem küll normaalset homo, kui mingit heterost naistenäppijast perverti.

Mingi perverdisõber oled vä?

  2018-05-17 22:14:12
Zoofiilia on TÕSINE PERVERSSUS ja AHISTAMINE. SEST LOOMA KALLAL TARVITATAKSE IGAL JUHUL VÄGIVALDA- OLGU FÜÜSIL. VÕI EMOTSIONAALSET.LOOM EI SAA ENNAST KAITSTA. ABITUS ON AHISTAMISE TUNNUS. INIMESEL PEAKS OLEMA HÄBI AHISTADA NÕRGEMAID, TEMA VÕI TEMA LIIGIKAASLASTE VÕIMU ALL OLIJAID. SEE ON JUST SEEPÄRAST SUUR HÄBI.
KUIGI VÄGA LEVINUD AASIAMAADES OLI JA PRAEGUSED SODOOMIA-KOMORRA LÄBUTAJAD EUROOPASKI KÄIVAD TALUTURISMILT VÕIMALUSI OSTMAS JA SAMA RÄPASED NEID KA MÜÜVAD.
Mangi puhul midagi taolist ju ei toimunud. Naised olid täiesti võimelised end kaitsma või vähemalt oli see eeldatav,kuigi tegu iseenesest on kultuuritu ja kultuuritusega vastasid ka naised.nii lihtne see ongi.

Kalluta aga  2018-05-18 10:58:12
eelmisele psühhopaadist perverdisõbrale.

Kui inimene läheb endale horoskoopi ostma ja talle selle käigus käed püksi aetakse, siis ei ole see normaalne.

Lisaks veel, Mang on selleks välja töötanud - peensusteni lihvinud - kindla protseduuri kuidas ta selle läbi viib. Ilmselgelt tegeles Mang esoteerikaga sel eesmärgil, et saaks naistele käed püksi ajada. Tema tegevus oli külmalt kaalutletud ja süstemaatiline.

Sellise asja nimi on maniakaalsus! Mang on maniakk ja psühhopaat, kes pole võimeline looma naistega normaalseid suhteid.

Muuseas, perverdisõbrast suurtähtedes röökija, sellisest käitumismustrist sammuke edasi ja ongi meil olemas Jack the Ripper ja muud säärased sarivägistajad ja mõrvarid.

Seega sa pisike perverdisõber, mõtle ikka hoolega järele, mida sa siin kaitsma kipud! Äkki oled ise ka midagi sellist?

to kalluta  2018-05-18 12:04:22
Vaevalt küll, et Kadrioru pargis puu sees horoskoope müüakse.
Mang on astroloog ,seda on näidanud ka tema suurepärased horoskoobid ajalehtedes.
Vaevalt küll, et ta sel eesmärgil astroloogiaga tegeles.Pigem ikka kerjuslike pensionite pärast.
Kust sa tead,et või KUI süstemaatiline see on ? Külmalt kaalutlemise kohta ei tea öelda,pole ise kohal olnud. Aga kaalutlev ei saa olla kui valele naisele käe valel ajal valesse kohta ajad.(Kuidas sa ise,kallutaja, ära määrad valmidusastme kaasmänguks sinu maniakaalsetest soovidest?)
Kardan,et selles kommentaariumis on 1-2 maniakk-psühhopaati ja sinu pahatahtlik stiil pretendeerib ühele neist kohtadest.
Kuidas saad teha oletusi inimese suhete kohta vastassooga, tema olnud või olevat võimekust või võimetust. Jääb mulje,et kannad oma vigu üle praegu karistamatult teisele isikule.
Sina oled siin lkommentaariumis see pisike psühholoogiline Jack Ripper -psühholoog.plaanis. Aga kuidas muidu ?
Mina ei kaitse matslust, mina kaitsen PULL PAULI MEETODIT.

Kalluta aga  2018-05-18 13:19:54
to kalluta 2018-05-18 12:04:22

Jah muidugi värdjakaitsjast haleda demagoogi kombel unustad enesele mugavalt ära seal sotsiaalkorteris toimunu.

Kus kaks korda tehtud eksperimendi käigus kasutas pervert täpipealt ühesugust taktikat ning selle tagasiside ahistatute poolt, et täpipealt samamoodi oli ka ta teiste naistega seda "rituaali" läbi viinud.

Ka puuõõne tehnikat oli värdjas korduvalt kasutanud.

  2018-05-18 18:18:57
Selliseid eksperimente /kui need tõesti toimusid ja kuulnud ma pole/tegelikult teha ei tohi ja kohus neid ei arvesta.Nagu ka kohtu loata tehtud lindistusi jms.

  2018-05-18 18:20:46
Sa siis väidad, et kamp naisi käis eksperimenteerimas?

1 | 2 | Järgmine

Nimi 
E-mail