Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Tiit Terik: Õppus „Siil“ hõlmas suurt osa elanikkonnast

ants  2018-05-16 10:00:50
Terikule meeldib sõda mängida.Kõik see kaitseliit ja meie sõjavägi ei kõlba kuhugi.See on lihtsalt raha tuulde loopimine. Pane see terik vene kindralite kõrvale.Ta sobiks nende saapaid puhastama.Siin aga mängib mingisugust väejuhti.Lasteaed.Sellest lollist mölast on kõrini. Kahjuks paljud lollid eestlased aga usuvad seda lolli möla.

  2018-05-18 21:07:58
https://www.ohtuleht.ee/877751/karm-usa-ajakirjanik-kutsus-ukrainat-krimmi-silda-puruks-pommitama

maali maalt  2018-05-19 09:42:02
ELiidu mehed lõpuks ärkasid. D.Tuski avaldus ja kõne Sofias oli ükskord ka õige. See, et otsekohesele Trumpile nad peavad tänulikud olema, et ta purustas illusioonid suurest sõprusest USA-ga ja sellest, et Ameerika muudkui tuleb appi, kui Euroopas häda on. Euroopa peab ise hakkama ennast kaitsma ja võtma vastu ise nii poliitilisi, kui ka majanduslikke otsuseid, aga mitte ootama, millal Trumpi suur sõrm neile suunda näitab. USA tuleb appi viimasel tunnil, kui hakatakse geopoliitiliselt maid ja meresid jagama ja krahmab kõige rasvasema tüki, mille peale Euroopa ainult käsi laiutab.
Nii on ka meil. Meil trambib jälle USA sõduri saabas, kasutades meid, teades, et me oleme rinderiik. Meil on hea ettevalmistusega vabatahtlikest Kaitseliit. Seal ei ole ainult poisikesed, vaid mehed, kes tõsiselt tahavad Eestit ja oma peret kaitsta. Miks Stalin 40-ndatel käskis just esmalt Kaitseliitu hävitada, sest ta teadis, et need mehed kaitsevad Eestit viimseni.
Rahvale tuleb alati tõtt rääkida, aga mitte mingisugust lolli ila ajada, nagu laulab Postimees. Eks Päts ja Laidoner hoidusid ka rahvale tõde rääkimast ja sellepärat olidki kõik need Vene baasid ja MRP nind tosin igasuguseid mõistmatuid lepinguid riikide vahel meie rahvale ootamatud. Rahvas peab teadma tõde, et seisukohti võtta.

  2018-05-20 09:54:34
http://rahvuslane.ee/eesti/euroopa-liidu-koostatud-raport-eesti-jaoks-on-ettenahtud-76-miljonit-pagulast/

Eesti jaoks on ettenähtud 7,6 miljonit pagulast.
Paljud peavad seda naljaks aga nüüd tundub meile, et tegemist täiesti reaalse plaaniga, mida ka kavakindlalt ellu viiakse.

Nimi 
E-mail