Indrek Saar tahab Jevgeni Ossinovskit maha võtta?

Andrus Tamm, Keskerakonna Narva piirkonna aseesimees

Lubage naerda! Kui esmane ažiotaaž kõrvale jätta, kus jääb mulje, et sotsid kaklevad omavahel, siis kui vaadata suhtekorralduse poolelt, siis näib, et see on tekitatud segadus ehk siis seikspiirlikult väljendades: „palju kära ei millestki“.

Kes on huvitatud, et sotsidel läheks halvasti? Paljud. Pool Eestimaast. Kui mitte rohkem… No nii 80-90%. valijatest. Kui uskuda uuringuid.

On ju need sotsid ju pahad – kes see, tule rumal appi, tõstab alkoholihinda?! Juba Svejk ütles, et valitsus, kes tõstab õlle hinda, ei püsi kaua, aga eks Svejki aegadest on paras hulk õlle jääkprodukti juba merre jooksnud, et päris sõna-sõnalt see väljendus enam ei kehti, vähemalt mitte ajaliselt.

Reitingud on nii maas, kui olla saab. No milline erakond soovib olla populaarsuselt nii odav, kui näiteks rohelised või vasakerakond, kel jääb vaid unistuseks olla parlamendierakond?

Mis võiks siis tõsta huvi madalseisus erakonna vastu? Loomulikult üks kaklus erakonna tippude seas! Hapukurgi hooajal, mil peamine teema on Tai noorukite päästmine koopast, on vajalik ka mingi kohalik teema, mis ületaks uudiskünnist. Võiks mõelda, et millest küll kirjutaks ajakirjandus, kui poleks neid õnnetuid koopapoisse?

Seega parim võimalik hetk on etendada väike skandaal. No päris Baltoskandal see ei ole, kus igasugu perverssusi näha saab, kuid asja ajab ära ja juttu jätkub jälle kauemaks, sest pildil said kõik juhtsotsid jälle ära olla. Sotsidele pole teatritegemine sugugi mitte võõras nähtus.

1 Kommentaar
  1. Pedede 4 aastat ago
    Reply

    sisekaklus poole üldse seda väärt, et seda kajastada. Need järgmisse riigikokku ju ei kuulu.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.