Solki silma ja kondid kreemiga sirgeks!

Alles see oli, kui Tervishoiuamet hoiatas MMS-i joojaid mürgistuste eest, kuid nüüd on läinud asi veel hullemaks: seda solki valatakse silma!

Me kõik mäletame eelmise riigi ühiskemmerguid, mis haisesid kloorist. Nüüd on äkki see klooriühend saanud isehakanud ravitsejate lemmikrohuks!

Silmaarstid hoiatavad katsete eest silmi ravida „imerohtudega”. MMS-i ja DMSO nime all tuntud keemiliste segude silmatilgutamine võib tekitada kahjustusi. Seda kinnitavad selliseid „eksperimente“ teinud inimeste kirjeldused sotsiaalmeedias.

Facebooki grupis „MMS ja DMSO Eesti“ levivad soovitused kasutada naatriumkloriti ja sidrunhappe vesilahuseid (MMS) ja dimetüülsulfoksiidi (DMSO) erinevate silmahaiguste ravimiseks, nägemise parandamiseks ja prillidest vabanemiseks. Retseptid koostatakse täpsusega „3,5 supilusikatäit vett ja 30 tilka DMSO-d” või suuremale seltskonnale „suurde viskiklaasi 15 tilka MMS-i, vett  + tunde järgi DMSO-d”. Loomulikult on selline „ravimeetod” täielik jama!

Eesti Oftalmoloogide Selts hoiatab katsete eest silmi ravida nn imerohtudega!

Pärast lahuse silmapanekut kirjeldavad kasutajad murelikult, et järgmisel päeval on silmad turses ja kinni kleepunud. Sama grupi teised liikmed aga julgustavad, et “tegemist on normaalsete paranemisefektidega, kus toksiinid väljuvad kehast”. Kirjelduste järgi jääb mulje, et eksperimenteerijatel tekib silmapinna keemiline kahjustus ning selle tagajärjel põletik.

“Kahjuks teatavad mõned Facebooki grupi liikmed, et hakkavad lisaks endale neid lahuseid ka oma lastele manustama. Oleme mures, et sellise alternatiivse ning potentsiaalselt kahjuliku “teraapia” lai propageerimine võib viia püsivate silmakahjustuste tekkeni,” lisas Eesti Oftalmoloogide Seltsi juht.

Õhtuleht läks aga veel kaugemale – pani mitmes numbris viite imeravimi Valgorect-i kohta oma kodulehele. Kaval liigutus – ei rikuta reklaamiseadust! See olevat uus „ravim“ jalanukkide ravimiseks ilma kirurgilise sekkumiseta, paari kuuga saate endale kaunid jalad. Häda olevat vaid selles, et apteegid „kruvivat” hinda ja seepärast müüakse imerohtu käest kätte koduuksel. Tasumine sularahas ja riigimaksudest mööda hiilides.

Kn

5 kommentaari
 1. Mis see ravim on? 4 aastat ago
  Reply

  See on spetsiaalne geel nimega Valgorect. Tänase seisuga on see jalanukkide raviks kõige efektiivsem ravim. Oma unikaalse koostise ja looduslike toimeainete tõttu töötab Valgorect suurepäraselt igasuguse Valguse deformatsiooni peal. Ravikuuri lõpuks on liiges täiesti normaalseks muutunud, see juhtub tavaliselt 1,5 kuni 2 kuu jooksul.
  Pärast ravi lõppu pole vaja mitte mingisuguseid abivahendeid nagu klambreid, sisetaldu või tugesid. Samuti puudub rehabilitatsiooni periood, patsient saab koheselt tavapärase elu juurde naasta.
  Kõige olulisem on see, et geel ei tekita valulikke tundeid ja kõrvaltoimeid. Otse vastupidi, valuvastaste ja põletikku peatavate toimete tõttu tunneb patsient end juba paremini esimesel päeval pärast ravi algust.
  Ma olen kindel, et inimesed võivad sinu sõnadesse suhtuda ettevaatuse ja skeptilisusega. Tundub nagu sa arvad, et Valgorect on imeravim. Valgorect pole imeravim ja see pole ka tavaline ravim. See on viis, kuidas “taaskäivitada” organismi protsessid raku tasandil. Geeli koostisained tungivad sügavale kudedesse ja parandavad algprobleemi.

  • jätkudes: 4 aastat ago

   Sinu jutust saan aru, et Valgorect on väga lihtne kasutada ja seda saab lihtsalt kodus toimida lasta?
   — Täpselt! Geel loodi inimestele sellisel moel, et see ei mõjutaks nende igapäevast elu. Valgorect geel on tunnustatud ja aktiivselt kasutuses 29 riigis. Hiljuti hakati suure nõudluse tõttu selle tootmist laiendama.
   Kas see on meie riigis saadaval?
   — Muidugi! Veelgi enam, see on testitud ja see sai kõik vajalikud sertifikaadid!
   Aga ma pole midagi sellist kunagi apteekide riiulitel näinud?
   — Kahjuks ei leia sa seda praegu apteektidest. Nad tahavad müüa Valgorect geeli 5-6 korda kallimalt. Küll aga soovivad tootjad hoida tavalisele inimesele hindu odavamana. Seetõttu hoiduvad nad “hullumeelsetest” hinnakeeristest ja müüvad Valgorect geeli läbi oma ametliku kodulehe. Sa pead lihtsalt tellimuse vormi ära täitma. Nende esindaja helistab sulle tagasi, kinnitab tellimuse ja vastab kõikidele võimalikele küsimustele. Konkreetne tellimus tuuakse kohale 2-3 päevaga. Maksad kauba kättesaamisel.
   See kõlab kõik nii lihtsalt ja kenasti organiseeritult! Aitäh Professor Tõnumaa. Aitäh selle kasuliku informatsiooni eest!
   — Aitäh! Head päeva! Ja õnn kaasa!

 2. to mis 4 aastat ago
  Reply

  MISASI ON VALGUSE DEFORMATSIOONI KAUDU MÕJUMINE ???
  Ma ei tea, misasijad seal geeli sees on, ega vaidle vastu seni, kui kuulen NII LOLLI JUTTU!
  Raamatukogu arvutisse ilmuvad lolli järjekindlusega rewklaamid nn. käsnade jms. ravist. Piltidega kõiksugu nahamoodustistest, millest mitte kõik EI OLE LIHTSALT KÄSNAD. On sellised, mida EI TOHI MINGIL MOEL LÕIGATA EGA MÖKSIDEGA MÄÄRIDA, sest muutuvad muidu vähiks.
  SEE ON LIHTSALT SIGADUS. Kui onkoloog näeks, minestaks. KUIDAS SAAB ILMUDA “tiigrihüppesse” SELLINE
  SELGELT EKSITAV REKLAAM ??? KUHU KURAT SEE TIIGER HÜPPAB SIIS? Kontrollib ka keegi ?
  Me siin oleme enamuses nõukaaal koolis käinud ja lugema õppinud ning seda oskust omal ajal ka tarvitanud. Harjumus selline. Sihandset lollust ei maksa siia maale VEEL saata.

 3. panin kõrva 4 aastat ago
  Reply

  Tilkusin kõrva ja varsti hakkasin kuulma Bachi!
  Tilkusin veel ja tuli Abramowitši unelaul!
  Seega soovitan soojalt ja pistke kuhu tahes, ikka mõjub hästi!

 4. Arst kirjutab retsepti ja ostad endale igasuguseid haigusi. Arst on sama mis narkodiiler kellelt saad osta surma.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.