Andrei Korobeinik ja Imre Sooäär kandideerivad Riigikogu valimistel Keskerakonna nimekirjas

Andrei Korobeinik ja Imre Sooäär kandideerivad 2019. aasta Riigikogu valimistel Keskerakonna nimekirjas. Meeste sõnul on peaministrierakonnal läbimõeldud valimisplatvorm, mis panustab riigi kestlikule arengule ja innovatsioonile.

Andrei Korobeiniku sõnul on Keskerakonna valimisplatvorm kõige progressiivsem. See sisaldab tema sõnul läbimõeldud pikaajalist plaani, mis toetab Eesti majanduskasvu ja panustab riigi kestlikule arengule. “Veel mõni aasta tagasi oleks see veidralt kõlanud, aga täna on minu lootus liberaalsele, innovaatilisele ja avatud Eestile seotud just Keskerakonnaga. Soovin koos nendega ellu viia Eestile olulisi reforme, milleks teised erakonnad täna valmis ei ole – sotsiaalmaksu lagi, kaasav riigieelarve, maleõpe koolides, hallide passide taastootmise lõpetamine,” lisas Korobeinik.

Imre Sooäär lisas, et nad toetavad ka Jüri Ratase tööd korruptsiooniga võitlemisel nii Keskerakonnas kui ka ühiskonnas laiemalt. Tema sõnul on Keskerakond oluliste muutuste teel ja Ratas suudab erakonda uuendada. “Ma hindan Jüri isikuomadusi kõrgelt. Tema juhtimisel on Keskerakonnast saamas edasiviiv poliitiline jõud – selline, nagu oli Reformierakond selle sajandi alguses. Koos Jüriga saan ellu viia teemasid, mille eest olen aastaid seisnud, nagu inimkeskne ja märkav Eesti, tasuta mobiilirakendusel põhinev Eesti keele õpe, rahvusvahelise Eesti kogukonna kaasamine meie riigi arengusse ning turismi- ja toidusektori konkurentsivõime tõstmine,“ tõi Sooäär välja.

Keskerakonna esimees ja peaminister Jüri Ratas tervitas Korobeiniku ja Sooääre otsust poliitikas jätkata. “Andrei ja Imre on suure potentsiaaliga poliitikud, kes on saavutanud märkimisväärset edu ka Riigikogust väljaspool. Mul on hea meel, et nad valisid poliitikas jätkamiseks just Keskerakonna. Nende kandideerimine Riigikogu valimistel ja sisukas panus valimisplatvormi uute ja edasiviivate ideede näol tugevdab kindlasti meie erakonda eelseisvatel Riigikogu valimistel. Keskerakonna eesmärk on kindel valimisvõit ja täna oleme teinud järjekordse suure sammu selle saavutamise suunas,” rääkis Ratas.

Mõlemad poliitikud lahkusid sügisel Reformierakonnast, Keskerakonda ei ole nad astunud. Andrei Korobeinik kandideerib Tallinnas esimeses valimisringkonnas (Haabersti, Põhja-Tallinn, Kristiine), Imre Sooäär kandideerib teises valimisringkonnas (Kesklinn, Lasnamägi, Pirita).

Kesknädal.ee

4 kommentaari
 1. Juba 2 aastat ago
  Reply

  lähiajaloost on teada, et Imre on tuntud rahva pedestamise pooldaja. Andrjuuhha on pigem tuntud ärikas, kes oskab teiste nõrkusi ära kasutada. Ju on siis keskbande nende nägu.

 2. Ära solva kodanike sigu 2 aastat ago
  Reply

  Ennäe imet, Keskerakond hakkab pakkuma mõistliku maksuleevendust kõrgepalgalistele sotsiaalmaksu lae kehtestamisega.

 3. Arukas mees 2 aastat ago
  Reply

  SOOÄÄR PAISTAB ARUKAS MEES OLEVAT.
  Eks näis, mis saab, kui võim käes.
  Tema puhul tekib alati imelik tunne, et ta MÕTLEB ikka ka.

 4. Vahepeal 2 aastat ago
  Reply

  lugesin ka mujalt nende kohta. Tuleb välja, et Imre puges keskbandesse selleks, et seal teha pedestamisseaduse läbisurumiseks propat, Andrjuuhha aga tahab survestada niigi kremlimeelseid kremli ninamehi läbi suruma sellist kodakondsusseadust, et ka iga asunik saaks selle ilma ka umbkeelsusele ja Eestivaenulikkusele vaatamata. Et 5. kolonn kasvaks veelgi ja keskbandel oleks rohkem Eestivaenulikke toetajaid.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.