Sinu häälest sõltub erakorraline pensionitõus!

Peaminister Jüri Ratase valitsus kinnitas täna viimaste aastate suurima pensionitõusu. 1. aprillist kasvavad pensionid keskmiselt 8,4%. Keskerakond seisab selle eest, et keskmine vanaduspension oleks erakorralise pensionitõusu toel juba järgmisel aastal 100 euro võrra suurem. Lisaks tõstame vanaduspensionäride maksuvaba tulu kuni 750 euroni kuus.

Vaata graafikust, kuidas on pension tõusnud eelmiste valitsuste ajal ning mida teeme meie.

Vali õiglane riik kõigile! Vali Keskerakond!

8 kommentaari
 1. Arvutan 3 aastat ago
  Reply

  Kui meil on 400000 surmaeelikut ja santi, siis kuus teeb 100€ lisa 40 miljonit ja aastas 480 miljonit. Kust ja mile arvelt need pool miljardit ehk 4% eelarvest tulevad? Keda siis lüpstakse? Sest kui eelarvest saab 104%, siis kust need 4% tulevad? Ega ometi laenata konservantidelt, kes mõtlevad Trambilt laenata terve miljardi? Hea on lubadusi õhku loopida aga kui tõestamiseks läheb, siis hakatakse vinguma nagu keskbande pole hakkama saanud oma bande rahaasjadegagi.

 2. Enn 3 aastat ago
  Reply

  Ansipi ja Rõivase valitsemise ajal ei tõusnud pension kordagi. Ja kui nad veel saavad võimule siis ei tõsta nad seda ka., Neil oli küllalt aega seda tõsta. Koomiline on ka nende lastetoetuse suurendamise lubadus. Nende valitsemise ajal vaesus aina kasvas ja tuhanded lapsed elasid viletsuses. Nende valimiseelne tegevus on ebameeldiv.

 3. Jane 3 aastat ago
  Reply

  Loomulikult ma hääletan keskerakonna poolt.Mul on tülgastav vaadata reformierakonna valimiseelset tegevust. Nende lubadusi ei saa uskuda aga kõige ebameeldivam on see kuidas nad oma alatu laimuga püüavad mustata parimaid inimesi et neid teelt kõrvaldada. Nad võivad teha mis tahavad aga karistust ei järgne. Peaoolumeedia aitab igati kaasa, ajakirjanikud urgitsevad keskerakonlaste ja sotside elus. mulle on sotsid ka meeldima hakanu, nende valimiseelne tegevus on kiitust väärt. Kui ajakirjanikud nii väga tahavad urgitseda siis head materjali saaks reformi tagatoast. Näiteks kui palju negatiivset materjali saaks E.N.Krossi elust kelle kuritegude loetelu on pikk.

 4. Pask 3 aastat ago
  Reply

  Kretiin ikka kohal, Eve nimi veel toksimata

  • pasale 3 aastat ago

   ma hääletan ka KE poolt. No kohe mitte miski ei sunni mind valima ei reformareid, ei EKRE-t, ega ka Isamaad. Esimene neist on konkurentsitult kõige suurem valetaja üldse, teisega võib riik õige ruttu pankrotti minna kuna nad ei saa aru et maksud ja majandus on kaks täiesti erinevat teemat ja kolmas neist on lihtsalt tohutult silmakirjalik ja mul on J.Ratasest kahju et ta peab nende poolt maha jäetud sõnnikuhunnikuga pidevalt üksi tegelema ja nemad on vait ega puutu justkui üldse asjasse. Ratas saab küll maksusüsteemi eest, küll rahandusministeeriumi apsude eest, küll oskamatute prognooside eest, küll Reinsalu sõnakasutuse eest ja mida kõike veel. Ja ma pole kordagi näinud et ta oleks oma koalitsioonipartnerit sellepärast kuidagi halvustanud. Uskumatu mees tegelikult.
   Kodanik Pask ei oska selliseid asju mitte kunagi märgata, sest talle pole emapiimaga kaasa antud sellist omadust. Ainult rusikas lauapeale ja nii lahendatakse probleeme. Mina nii ei arva ja loodan et järgmine valitsemistsükkel võimaldab juba suuremaid ja tõsisemaid asju ette võtta ja ära teha.

 5. eestlane 3 aastat ago
  Reply

  Mart Laari, Andrus Ansipi ja Taavi Rõivase diktatuuriaastatel vireles eesti rahvas kohutavas vaesuses. Sõltumatute expertide hinnangul suri sel ajal eesti nälga hinnanguliselt 1,9 miljonit inimest. Ainus koht, kus valitses meelerahu ja jõukus, oli edgar savisaare tallinn. Julgeolekujõud hoidsid aga linna piire lukus, kui näljast nõrgad inimesed üritasid Tallina jõuda! E. Savisaare usinad õpilesed Juri Ratas, Kadri Simson ja Jaana Toom on suutnud 2 aastaga viia Eesti tõelise arengu teele

 6. about ERAkoraaline 3 aastat ago
  Reply

  100 euri ei ole mingi erakorraline., vaid HÄBILUGU.Erakorraline olnuks kahekorditada vanaduspensione.
  Pealegi saavad kõige sandimad mitte 100 vaid seevõrra vähem kuivõrra nad pinssigi vähem saavad.
  EKTRE muidugi ei tõsta pensioneid ,sest nemad, Postimehe andmeil,mille kohta ilus tabel lehes oli, tõstavad kaitsekulutusi SKP-st nii, et jäävad USA järel 2.kohale.Protsentuaalselt muidugi. Kindralite palgad tõusevad ja mänguasju saab osta.
  Reformarid muidugi ei tõsta, neil aega küll. Keskidel ka paistab aega olevat 2020 on veel laugel.
  Ainsad kel aega pole on ühe MATSI nn. “surmaeelikud” ja “sandid” väljendid, mille eest väljamaal tuleb veebipolitsei pärispolitseiga ukse taha. A no MATSIJURAKAS on MATSIJURAKAS, ei teda muu “kasvata” kui mõisatalli nuut.

 7. Vaagija 3 aastat ago
  Reply

  Vali õiglane riik kõigile! Vali Keskerakond!

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.